Hotel Klika

  Česko, Jihočeský kraj, České Budějovice

Hotel KLIKA

    Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Povltaví, České Budějovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), místní poplatky.

Balíček 2

Cena pobytu Odpočinkový pobyt u Slepého ramene (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 2x večeře 3chodová se svíčkami), 1x komentovanou vyhlídkovou plavbu lodí.

Balíček 3

Cena pobytu Romantický pobyt u krbu (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu s krbem se snídaní, 1x tříchodovou večeři se svíčkami, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.

Balíček 4

Cena pobytu Relaxační pobyt se saunou (2 noci) zahrnuje 2x ubytování v apartmánu se saunou se snídaní, 1x tříchodovou večeři, uvítání na pokoji květinami a aperitivem.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

V historickém centru Českých Budějovic s výbornou domácí kuchyní se špetkou lásky. Hotel České Budějovice s tradicí od roku 1991. Rodinný hotel přímo v historickém centru Českých Budějovic v klidném prostředí slepého ramene řeky Malše nabízí útulné pokoj s historickým nádechem. V restauraci Klika máte jedinečnou možnost posedět v bezprostřední blízkosti části původní hradební zdi městského opevnění ze 14. století a vychutnat si výborné pokrmy domácí moderní a poctivé české kuchyně se špetkou lásky. Krom zaběhnutých poledních meníček si zde můžete vychutnat tradici pití dobré kvalitní kávy a užívání si domácích dezertů.

POLOHA

Hotel je ideálně situován přímo v historickém centru města, jen 3 minuty chůze od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., ale zároveň nedaleko přírody, u slepého ramene Vltavy. Budova je rozčleněna do tří hlavních částí. Nově postavená třípatrová budova je napojena na historických budovách z konce 19. století. Třetí část se nachází v budově naproti jen 50 m vzdálené od recepce (v této části se nacházejí apartmány).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hot. trezor, restaurace, terasa, výtah (v nové části), pro děti: postýlka; parkoviště, garáž (úschovna motorky či kola).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmá se saunou (a krásným výhledem na ostrov a Malši - cena na vyžádání) a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén (možnost zapůjčení na recepci), televize, telefon, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (formou bufetového stolu s neomezeným množstvím snídaňových nápojů, včetně čerstvých rohlíků a chleba z místní malé pekárny).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

U hotelu: památky Českých Budějovic, síť cyklo i in-line tras, možnost výletů na lodi či šlapadle. Sport: na vedlejším Sokolském ostrově se nachází městská plovárna s fitness a wellness, atletický okruh, tenisové kurty a mnohá sportoviště. V okolí hotelu: Hluboká nad Vltavou se svým zámkem, vesnice Holašovice zapsaná v seznamu UNESCO, rozhledna na Kleti či vyhlášený Český Krumlov nebo lázeňské město Třeboň.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní, místní poplatky.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel KLIKA ***
  • Lokalita dle CK: Jižní Čechy
  • Místo dle CK: České Budějovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 810 534
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Hotel KLIKA
    Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Povltaví, České Budějovice

Cena
5 915 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 810 534

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 915 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
3 500 Kč
příplatek za parkování - celá ubytovací jednotka
0
1 505 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč