Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Laguna Vista Resort *****

Program zájezdu:
1. den PRAHA - SHARM EL SHEIKH

Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Po příletu do Sharm El Sheikhu transfer do vybraného hotelu, ubytování.
Volno k relaxaci na pláži.

2. - 7. (8,9,10,11,14) den SHARM EL SHEIKH

Pobyt v Sharm El Sheikhu, který poskytuje ideální podmínky pro koupání, opalování, potápění, surfování, jachting. Najdete zde pláže z jemného písku, moře charakteristické korálovými zahradami s množstvím barevných ryb a teplotou vody neklesající pod 22 stupňů Celsia. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších hotelích v egyptském stylu, široké možnosti nákupů typických výrobků, je zde množství restaurací, diskoték, kasín i nočních klubů, ale i ty­pických kaváren, kde si můžete objednat vodní dýmku a šálek čaje. Pokud Vás omrzí lenošení na pláži, udělejte si výlet ke klášteru sv. Kateřiny, kde můžete pozorovat východ slunce.

8. (10,11,12,15) den SHARM EL SHEIKH

Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Popis hotelu Hotel Laguna Vista
Středisko

rozlehlý luxusní hotelový komplex je umístěn u dlouhé písčité pláže mimo centrum. Centrum Naama Bay je odtud asi 30 minut jízdy.

Vybavení hotelu

komplex bazénů a zahrad, v nichž jsou vkusně umístěny samostatné přízemní bungalovy a jednoposchoďové pavilony s pokoji. Hotel disponuje 14 bazény, vodním kanálem, krytým bazénem v samostatném pavilonu se saunou a fitness centrem. Průčelí hlavního bazénu dominuje vodopád, za nímž se skrývá jeden z barů. Další bary u bazénu a na pláži, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu a na pláži jsou zdarma. 

Vybavení pokojů

pokoje jsou moderně zařízené s příslušenstvím, klimatizací, TV-SAT, fén, telefon, trezor zdarma, minibar a balkon nebo terasa. Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou cenově odlišeny: standardní pokoje (VO) - klasické ubytování v hlavní budově, standardní vilky (VIL), které jsou umístěny po celém areálu, jde o přízemní bungalovy s francouzskou terasou, vilky typu duplex - jednopatrové bungalovy s pokoji v přízemí a v prvním patře (pouze na vyžádání), superior pokoje (VB) - ubytování v přízemí dvoupatrové vilky, kdy klienti mohou přímo z terasy vstoupit do privátního bazénu, který je společný pro dva pokoje v přízemí vedle sebe. Dále je zde několik apartmánů různých typů - junior suite, rodinné pokoje až po královská a prezidentská apartmá s vlastními bazény (na vyžádání za příplatek).

Stravování

program All Inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, čaj, snack, zmrzlinu pro děti

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Sharm El Sheikh

Jedno z nejoblíbenějších rekreačních a potápěčských center Egypta je vzdáleno asi 25 km od nejjižnějšího cípu Sinajského poloostrova. Z původní rybářské osady vzniklo v posledních deseti letech nejmodernější egyptské přímořské středisko s komfortem na světové úrovni. Sinajský poloostrov je jediná část Egypta ležící v Asii. Je lemováno pásem vysokých hor a překrásných údolí, které jej chrání před útokem severních větrů a vytvářejí z něj oázu slunce a koupání po celý rok. Významnou předností střediska jsou rozlehlé písčité pláže vhodné pro dospělé i děti a rovněž prvotřídní příležitosti pro potápění ke korálovým útesům s nejbohatší podmořskou florou a faunou v této časti světa. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších pěkných hotelích v egyptském stylu. K příjemnému pobytu přispívá řada nákupních příležitostí s nabídkou typických výrobků z kůže, zlatých šperků i keramiky, rozmanitých restaurací, barů a typických kaváren v egyptském stylu, diskotéky, kasina i noční kluby. Sportovní nabídka zahrnuje šnorchlování, potápění, windsurfing a další vodní sporty. K dispozici jsou jízda na koni a velbloudech, oblíbená džíp safari do pouště i velmi kvalitní golfová hřiště. Letovisko se člení do menších zálivů. Většina hotelů naší nabídky leží v nejkrásnější a nejživější části střediska, která se nazývá Naama Bay. Jedná se o hlavní turisticky nejatraktivnější centrum, kde podél celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a obchodů včetně sportovního a zábavného vyžití a čarovné atmosféry, která má své kouzlo zejména ve večerních hodinách. Ostatní hotely se nacházejí v oblastech Sharm El Maya, Nabq Bay, Ras Um El Sid a Ras Nosrani Bay, která jsou tvořena hotelovým komplexem s bazénem, na který navazuje hotelová pláž.

,, Popis byl převzat z katalogu CK Eso Travel,,

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Hotely Sharm El Sheikh