Hotel Lesana

  Česko, Královéhradecký kraj, Špindlerův Mlýn

3/5

letní wellness balíček , hotel Lesana

    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Číslo zájezdu: 1 668 508
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

komfortní horský hotel Lesana se řadí mezi nejoblíbenější wellness hotely ve Špindlerově Mlýně. Má nadstandartní vybavení pro pobyty s dětmi a získal proto zlatý certifikát “rodinného hotelu”. Hotel se nachází v místní části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně. Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.

Ubytování

nově vybavené a zmodernizované dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, se sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem a fénem. Lze zajistit i šestilůžkový pokoj.

Stravování

polopenze formou bufetu v restauraci nebo na terase.

Vybavení

stylová restaurace s krbem, terasa, internetová kavárna, lobby bar s TV, půjčování horských kol, úschovna kol, wellness centrum, půjčovna sportovního vybavení a jedinečná zábavní centra pro děti a mládež, parkoviště.

Wellness centrum

bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, vířivka, finská sauna, parní lázně, solarium, možnost objednání masáží.

Sport

billiard, společenské hry, turistika, jízda na kolech.

Pro děti

dětský bazén s vodopádem, 3 dětské koutky na hraní pro každý věk, pro starší děti playstation 3 room, multifunkční místnost s diskotékou, hotelová au-pair. Na vyžádání lze zapůjčit dětské chůvičky a ohřívače lahví.

Základní cena zahrnuje

7x ubytování za osobu, polopenzi, neomezený vstup do Wellness a Spa, neomezený vstup do finské sauny a parní lázně  denně od 17.00 hodin, billiard, herna playstation 3 room, parkování.

Základní cena nezahrnuje

místní poplatek - platba na místě. 

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: letní wellness balíček , hotel Lesana ***
  • Lokalita dle CK: Královéhradecký kraj
  • Místo dle CK: Špindlerův Mlýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 668 508
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

28. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

3/ 5 16 recenzí


Bára listopad 2019
Zklamání. Ráda bych svou recenzi rozdělila na dva pohledy. Začnu tím lepším. To je personál tohoto hotelu. Usměvavý, nápomocný, bez nejmenší... celá recenze


Jan Šiška říjen 2019
Neurazí, nenadchne. Hotel je z venku pěkný, uvnitř sice trochu zastaralý, ale útulný. ... celá recenze


Ilona červenec 2019
Zklamání. Umístění hotelu perfektní, nádherné procházky a výlety v dosahu bez použití dopravního prostředku, velké plus. Měli jsme zaplaceno... celá recenze

Nezávazná objednávka

letní wellness balíček , hotel Lesana
    Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Cena
6 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 668 508

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 290 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč