250 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Miami ***

Název zájezdu dle CK

Hotel MIAMI

Poloha

oblíbený, nedávno zrekonstruovaný hotel, v centru letoviska Lido di Jesolo, v blízkosti náměstí Piazza Aurora.

Vybavení a služby

recepce, výtah, TV místnost, internetový koutek, Wi-Fi na recepci ZDARMA, restaurace, bar na terase, sluneční terasa, parkoviště (počet míst omezen).

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (může být i patrová postel), se sprchou a WC, sejfem, minibarem, telefonem, SAT TV, balkonem. Klimatizace za doplatek.

Sport a zábava

venkovní bazén, půjčovna kol, stolní tenis.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

Pláž

soukromá písčitá, cca 150 m, plážový servis ZDARMA (1 slunečník + lehátko a křesílko/pokoj).

Doplňující informace

Pobytová taxa - cca 1 EUR/os./den (platba na místě). V blízkosti se nachází aquapark Aqualandia.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko