Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková, kamenitá

Popis

Popis hotelu Hotel Miran ***

Poloha

POLOHA: Pirovac, 1 km od centra města.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 20 m, oblázková, možnost pronájmu lehátek a slunečníků za poplatek.
BAZÉN: venkovní bazén s mořskou vodou (teplota do 24°C), v rozloze 50
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet..
KLIMATIZACE: restaurace a některé pokoje, které mají označení KL.
INTERNET: Wi-Fi na recepci zdarma.
PARKOVÁNÍ: za poplatek cca 210 Kč/den v termínu od 20.6. do 4.9., v ostatních termínech 90 Kč/den.
POPIS: recepce, restaurace, snack bar a gril bar, plážový bar, aperitiv bar, půjčovna surfů, kánoí a pádel. Tenisové kurty, stolní tenis, šachy pod širým nebem, plážový volejbal, taneční terasa. Dětská hřiště, vodní sporty.

Poznámka

SLEVY: Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 7 let bez lůžka 30%. Dítě od 7 do 12 let bez lůžka 20%. Dítě od 12 do 18 let na přistýlce 30%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

39. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Nejnovější recenze

3
17.9.2019 | GGG
Datum pobytu září 2019
3/5 - Průměr
Libilo se, ale priste určitě jinam
4
10.9.2019 | Marie
Datum pobytu září 2019
4/5 - Skvělé
Když si odmyslíme ten zájezd 60 dětí, naprostá spokojenost. Vše vyhovující.
5
20.9.2018 | hellwhaler
Datum pobytu září 2018
5/5 - Úžasné
za mně a mojí ženu super,na to že je to jen tříhvězdičkový hotel je to hotel se vším všudy opravdu na úrovni u kterého dovolenou doporučuji a to můžu srovnávat hotely ze všech dovolených co jsme byli a to byli všechno 5* hotely ( Tunis,Turecko,Egypt,Bulharsko,Maroko,atd) ,tohle byla náš první 3* hotel a můžeme říct stálo to za to a Pirovac je daleko hezčí než pár km vzdálený Vodice,Šibenik nebo Murter (ten je těžce nic moc)

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotel Miran ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu