150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Monarque Cendrillón ***

Popis:

FUENGIROLA Oblast kolem Fuengiroly zahrnuje pobřeží o délce 7 km se skvělými plážemi. Městečko má tradiční centrum, obklopené moderními vysokými stavbami hotelů a apartmánových domů, které poskytují zázemí rekreantům přijíždějícím za sluncem, širokými plážemi a golfovými hřišti. Jen několik kilometrů odsud ve vnitrozemí je známé historické městečko Pueblo Mijas. Můžete se vypravit i na britský Gibraltar, kde můžete krmit volně pobíhající opice.

Poloha:

Hotel se nachází ve 2. hotelové řadě od moře, cca 150 m od pláže Las Gaviotas, na okraji letoviska, 2,5 km od centra. Společně se sousedním sesterským hotelem Fuengirola Park **** tvoří jeden komplex, který se rozprostírá na ploše 600 m2. Mají společnou restauraci (ve Fuengirola Park) a společnou nabídku zábavy a vyžití pro své hosty.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (za poplatek), bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zahrada, dětské hřiště, miniclub, zábavní programy, tenis. Od 1.10. do 30.4. je v provozu vnitřní bazén (venkovní bazény jsou v tu dobu mimo provoz). V hotelu Fuengirola Park (přes zahradu, cca 100 m): restaurace, kavárna, TV místnost, za poplatek Spa - vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, turecké lázně, masáže, kosmetické služby, ledová fontána, termální sprchy a sprchy s přírodními esencemi.

Ubytování:

Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Koupelna a WC, fén, TV-SAT, telefon, trezor (za poplatek), balkón nebo francouzské okno. Jednolůžkové pokoje (na vyžádání). Celkem 58 pokojů.

Stravování:

Klienti z hotelu Cendrillon docházejí do restaurace v hotelu Fuengirola Park (přes zahradu, cca 100 m). POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně. All inclusive zahrnuje (všeobecně): snídani (vč. čaje/kávy, džusu), oběd a večeři (vč. nealkoholických nápojů, piva a stolního vína - automaty nebo výčepní zařízení) formou bufetu v restauraci. Svačinky se podávají zpravidla v době mezi hlavními jídly ve snack baru (sendvič, pizza, hamburger, hot dog, hranolky), zmrzlina pro děti. Nápoje se podávají zpravidla po celý den (cca 10:00-23:00) v baru (nealkoholické nápoje místních značek - limonády, ovocné šťávy, voda. Káva, čaj. Alkoholické nápoje (místních značek - pivo, stolní víno, sangria a destiláty. Alkohol mezinárodních značek vždy za poplatek.). Zákaz alkoholu pro děti do 18 let. U některých hotelů zahrnuje i poplatek za sportoviště, vstupy do welness, WiFi apod. Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit. První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Pláž:

Písčitá pláž. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.

Doprava:

DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí. Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella. Cena letecké dopravy ECONOMY LITE - 7.890 Kč, dítě do 24 měsíců věku 1.990 Kč. Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou. V ceně letenky ECONOMY LITE je POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba. Cena letecké dopravy VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min. Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání. Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky: • Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta. • Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem. • Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem. VLASTNÍ DOPRAVA Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání. Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.

Slevy:

Osoby na přistýlce (slevy platí z ubytování v případě dvou plně platících osob): Dítě 2-12,99 let ZDARMA při ubytování s HB či FB, sleva 50% při ubytování s AI. Osoba nad 13 let sleva 25%. 1. a 2. dítě 2-12,99 let sleva 50% při ubytování 1 dosp. os. a 2 dětí. Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování): Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02. - letní pobyty 2019. Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04. - letní pobyty 2019. Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce.

Delegátské služby:

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.

Poznámka:

Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená): GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR. RONDA - dosp. 43 EUR. GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR. GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR. SEVILLA - dosp. 63 EUR. CORDOBA - dosp. 61 EUR. MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR. aj... Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů. OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody). Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem. Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně). Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září. Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května. Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže...), tak i pro děti (disko, soutěže...). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená. Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky. Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč). TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač. Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Andalusie

Jihošpanělský region, kde nalezneme půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračnou vodu, ale i pobřežní hory. Provincie, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Informace

-   rozloha: 87 268 km2

-   časový posun: 0 hod.

-   měna: Euro

-   úřední jazyk: španělština

-   doba letu do Malagy: cca 3 hod.

-   široká nabídka vodních sportů na pláži

-  rušný noční život v turistických střediscích

-  výhodné možnosti pronájmu auta – cestujte vlastní dopravou

-   velké množství kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, široká nabídka výletů

-   překrásná historická města Cordoba, Granada

-  s palácem Alhambra a zahradami Generalife, Sevilla, Malaga

-  Gibraltar – území se skalním výběžkem patřícím Angličanům

-  marocký přístav Tanger

-  zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotel Monarque Cendrillón ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Pá 3.4 – Pá 10.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
16 020 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 3.4 – Pá 10.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
18 758 Kč
Letecky
Praha
Pá 3.4 – Po 13.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
22 564 Kč
Letecky
Praha
Pá 3.4 – Út 14.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
22 314 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 3.4 – Út 14.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
26 149 Kč
Letecky
Praha
Pá 3.4 – Pá 17.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
plná penze
25 834 Kč
Letecky
Vídeň
Pá 3.4 – Pá 17.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
plná penze
23 819 Kč
Letecky
Praha
So 4.4 – So 11.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
16 553 Kč
Letecky
Vídeň
So 4.4 – So 11.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
23 578 Kč
Letecky
Praha
So 4.4 – Út 14.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
21 140 Kč
Letecky
Vídeň
So 4.4 – Út 14.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
28 665 Kč
Letecky
Praha
So 4.4 – St 15.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
22 314 Kč
Letecky
Vídeň
So 4.4 – St 15.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
25 884 Kč
Letecky
Praha
So 4.4 – So 18.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
plná penze
25 834 Kč
Letecky
Vídeň
So 4.4 – So 18.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
plná penze
27 510 Kč
Letecky
Vídeň
So 4.4 – So 18.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
all inclusive
30 978 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.4 – Ne 12.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
17 474 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.4 – St 15.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
21 140 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 5.4 – St 15.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
28 997 Kč
Letecky
Vídeň
Ne 5.4 – St 15.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
all inclusive
31 473 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.4 – Čt 16.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
22 314 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.4 – Ne 19.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
15 dní
plná penze
25 834 Kč
Letecky
Praha
Po 6.4 – Po 13.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
8 dní
plná penze
19 042 Kč
Letecky
Praha
Po 6.4 – Čt 16.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
11 dní
plná penze
21 140 Kč
Letecky
Praha
Po 6.4 – Pá 17.4.2020
2 lôžková izba Standard, balkón/ francouz.balkón (2 spálne), prístelka
12 dní
plná penze
22 314 Kč