50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Montenegro Beach Resort ****

Poloha

přímo na pláži, centrum města Budva cca 2 km. Obchody, restaurace, bary cca 20 m.

Pláž

cca 20 m od hotelové pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

168 pokojů, přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV, nekuřácká restaurace, a-la-carte restaurace, bary, kavárna, obchody, kadeřnictví, bar u bazénu, bar na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): trezor, klimatizace, minibar, sat. TV, telefon, fén, sprcha, WC a francouzský balkon.

Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. All inclusive: navíc obědy formou bufetových stolů. K hlavním jídlům pivo, voda a víno. 10–23 h. pivo, víno, voda, džusy, zákusky a sladkosti. 20% sleva na ostatní nápoje.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, aerobic, biliár, stolní tenis, tělocvična a volejbal. Za poplatek: velký výběr vodních sportů na pláži (nabídka od místních provozovatelů).

Wellness

zdarma: venkovní bazén (250 m2), lehátka, slunečníky a osušky, krytý bazén (300 m2), sauna, 2 vířivky. Za poplatek: masáže.

Děti

animace pro děti, samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětské židličky v restauraci. Dětská postýlka zdarma (rezervace v CK). Za poplatek: možnost hlídání dětí.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: platba na místě; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 1. 6.–30. 9. denně/7 nocí.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 15% sleva při rezervaci do 31.1.2018 a pobytu v termínu 1.4.-30.6.2018, 1.7.-31.8.2018, 1.9.-31.10.2018. Další slevy za včasnou rezervaci dle rezervačního systému. Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 1.4.-8.6.2018 a 22.9.-31.10.2018.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-11,99 let) 50% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Hotely Budva