Hotel Muz

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

Muz Hotel

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha a popis

Hotel s rodinnou atmosférou se nachází přímo u proslulé Kleopatřiny pláže, cca 2 km od historického centra města Alanya. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a klienty, kteří dávají přednost atmosféře rodinného hotelu před rozlehlým hotelovým komplexem.
Mezinárodní letiště v Antalyi je vzdáleno 125 km. Řada obchodů, restaurací, barů, zábavy a kultury v centru města Alanya.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 85 pokojů , bazén, dětský bazén, vnitřní a venkovní restauraci, bar u bazénu, recepci s televizním koutkem a hřiště pro děti.
Dospělí si mohou odpočinout v sauně, tureckých lázních nebo zažít nezapomenutelný turecký večer s živou muzikou a tancem.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci, WiFi připojení zdarma, balkon, sociální zařízení, fen, satelitní TV.

Stravování

All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 23 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek.

Lahvové a importované nápoje za poplatek.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Sport a zábava

Šipky, stolní tenis, plážový volejbal, menší bazén s dětskou částí a vodní sporty na pláži. Řada obchodů, restaurací a barů v nedalekém centru letoviska Alanya.

Služby v ceně

Stolní tenis, šipky, plážový volejbal, lehátka a slunečníky u bazénu, klimatizace, internet ve veřejných prostorách hotelu zdarma

Služby za poplatek

Trezor v lobby, lehátka a slunečníky na pláži.

Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poznámka

http://www.muzhotel.com

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Muz ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 894 438
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Alanya

3/ 5 15 recenzí


Šlichtová srpen 2019
Podvod. Zaplatili jsme si hotel MUZ , ve kterém jsme nakonec pobyli pouze 5 min. Neměli pro nás pokoje , tak jsme celou dovolenou strávili... celá recenze


Ivana D. červenec 2019
Není vhodné pro dovolenou s dětmi. Při příjezdu do hotelu ve 4 hodiny ráno, nebyly připravené pokoje, ač jsme již tuto noc platili. Byli jsme ubytováni v náhradních,... celá recenze


Libuše červen 2019
HOTEL KATASTROFA. Pokud mohu poradit, nejezděte tam. Služby tragické, recepční vás za celou dobu pobytu ani jednou nepozdraví, absolutní nezájem i v... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-muz-hotel-alanya-turecko-z894438/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.