Hotel Nový Dům

  Česko, Liberecký kraj, Lázně Libverda

Lázně Libverda-dámská jízda, hotely Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší

  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. K dispozici je i Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk. V Lázních Libverda pobývaly významné osobnosti, např. císař Josef II., velkokněžna Anna Fjodorovna, Carl Maria von Weber, Josef Jungmann, Franz Kafka, Jan Masaryk a mnoho dalších.

Ubytování

Hotel NOVÝ DÚM je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Je zde centrální recepce pro všechny hosty, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. Z vyhlídkové terasy se nabízí výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk. Hotel Nový Dům je jako jediný s označením „jen pro dospělé“. Vybavení: centrální recepce, 2 výtahy, bar, zimní zahrada, vyhlídková terasa, část balneoprovozu a fitness. Ubytování: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem, Wi-Fi. Pokoje typ Superior mají kávový a čajový set, láhev minerálky na přivítání.

Hotel PANORAMA je v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování je v jedno-dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech (na vyžádání). Pokoje v 1. patře mají terasu. Vybavení: úschovna kol / lyží. Ubytování: Typ Standard - rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor, lednice. Pokoje typ Superior mají kávový a čajový set, lahev minerálky na přivítání. Wi-Fi.

Hotel Lesní Zátiší*** se nachází 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytování: dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlky (cca 18 m2), koupelna se sprchou, TV-SAT, telefon, trezor, kávový a čajový set, župan, Wi-Fi. Při příjezdu je na pokoji minerální voda zdarma. K dispozici jsou také mezonetové pokoje pro až 5 osob. Stravování: polopenze formou bufetu v hlavní budově v sále Clam-Gallas Palace- cca 400 metrů.

Stravování

polopenze formou bufetu v hlavní budově v sále Clam-Gallas Palace- cca 400 metrů.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek Kč 300 / den, platba na místě, kromě hotelu Nový Dům.

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování s polopenzí - bufet, nebo á la carte, 1x voucher na kávu a zákusek, 1x čokoládová masáž (30 minut), 1x regenerační koupel (30 minut), 1x sauna a vířivka (60 minut), 3x denně pitnou kúru, Wi-Fi připojení zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • platba na místě: místní taxu Kč 30/osoba/den. Parkování - pro hotel Nový Dům: před hotelem Kč 140 / den. Povinné: Štědrovečerní večeře Kč 420 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní menu 4 chody, repro hudba. Silvestrovská večeře: Kč 1.450 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba s programem. Domácí mazlíčci – Kč 300 / den, platba na místě, pouze do hotelu Panorama.

Informace o zájezdu

Pořadatel: BENA TOUR s.r.o., IČ 25709992.
Název hotelu dle pořadatele: Lázně Libverda-dámská jízda, hotely Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší
Lokalita dle pořadatele: Liberecký kraj, Lázně Libverda

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 553 417
dnes 11–18 h

Nezávazná objednávka

Lázně Libverda-dámská jízda, hotely Nový Dům, Panorama, Lesní Zátiší
  Česko, Jizerské hory, Liberecký kraj, Lázně Libverda

Cena
5 190 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 553 417

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 190 Kč