Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Oriental ****

Výhody
  • hotel pouze pro dospělé
  • přímo u písečné pláže
  • WiFi v celém hotelu zdarma
Popis hotelu

Hotel pouze pro dospělé. Přímo u písečné pláže. WiFi v celém hotelu zdarma.

Poloha

centrální. Centrum cca 200 m. Restaurace a bary cca 50 m. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště cca 60 km.

Pláž

přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení

hotel s 86 pokoji na 4 podlažích. Recepce, výtahy, restaurace, a-la-carte restaurace, bar s výhledem na moře. V prostorné zahradě sladkovodní bazén a prostor na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

Superior pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 37 m2, renovované, klimatizace, fén, trezor, telefon (za poplatek), sat. TV, posezení, chladnička, sprcha, WC, balkon, boční výhled na moře.

Superior pokoje (A2B/A3B): bez určení rozměru pokoje, renovované, kabelová TV, balkon nebo terasa, výhled na moře, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu. Při objednání plné penze navíc obědy formou a-la-carte. Dietní strava na vyžádání.

Sport/aktivity

zdarma: malé fitness. Občas večerní zábava s živou hudbou. Za poplatek: golfové hřiště cca 1 km.

Internet

internetový koutek, WiFi v celém hotelu zdarma.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 18 let.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve