Popis

Popis hotelu Hotel Otočec *****

Tipy

- luxusní 5* ubytování
- golfové hřiště
- ideální pro náročnější klienty

Obecný popis

luxusní 5* ubytování v romantickém Castle Otočec, který leží na ostrůvku na řece Krka. První písemné zmínky o Castle Otočec pocházejí již z roku 1252. Ideální místo na dovolenou pro zamilované páry.

Poloha

Castle Otočec leží na malebném ostrůvku na řece Krka. Nedaleko se nachází 18-jamkové golfově hřiště. Město Novo Mesto je vzdálené pouhých 13 kilometrů a představuje tak perfektní místo pro výlety.

Vybavení

restaurace, bar, terasa, zahrada. V blízkosti 18-jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, sportovní hala, fitness, wellness centrum v hotelu Šport Otočec, saunový svět.

Ubytování

**DBL (+1) Standart** - 2+1, cca 18 - 20 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, fén, KLIMA, SAT TV, telefon, minibar, sejf. 1lůžkové pokoje a rodinné pokoje na dotaz v CK.

Stravování

**snídaně**.

Wellness

wellness centrum v hotelu Šport Otočec, který je vzdálen asi 300 metrů:
- zážitkový bazén
- plavecký bazén
- dětský bazén
- saunový svět
- relaxační místnost
- masáže a procedúry

Dětská postýlka

na dotaz.

Parkování

v blízkosti objektu.

Domácí zvíře

na dotaz

Příjezd a délka pobytu

denně, min. 3 noci.

Poznámka

check in: 14 hod, check out: 11 hod.
Ceny v období českých a slovinských svátků na dotaz v CK.

Vzdálenost od

Praha: 740 km
Brno: 540 km.

Proč právě sem?

Luxusní 5* ubytování, které nabízí nezapomenutelné zážitky nejen díky své poloze v Castle Otočec na ostrově na řece Krka, ale také díky kvalitním službám, které nabízí.

Dolenjsko

Jedny z nejznámějších termálních lázní Slovinska nabízející kompletní variaci vodních (12 000 m2 termální vodní plochy) a léčebných programů a také zábavy. Toužíte-li si opravdu odpočinout, zavítejte právě do lázní Čatež, které se nacházejí téměř na slovinsko-chorvatské hranici, necelých 40 km od Zágrebu. Do zhruba 7 km vzdáleného střediska Mokrice se sjíždějí milovníci golfu za 18ti jamkovým hřištěm na ploše 70 hektarů, které se nachází přímo u hotelu Golf Castle Mokrice.

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Hotely Dolenjsko