Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Özkaymak Alaaddin ****

Poloha

Hotel je v menší zahradě u pláže a v blízkosti menšího obchodního nákupního centra. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 110 kilometrů a město Alanya cca 20 kilometrů.

Vybavení hotelu

Lobby bar, několik obchodů, hlavní restaurace, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, disko bar, internet, krytý bazén a televizní místnost.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají satelitní televizor, centrální klimatizaci, lednici, trezor za poplatek, koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem, balkon s bočním výhledem na moře a do okolí. K dispozici jsou rodinné pokoje s obývací místností a ložnicí.

Stravování

All inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 24:00.

Pláž

Menší písečná pláž. Písečný vstup do moře. Místy v moři kamenné plochy. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Sport a zábava

Herna, sauna, diskotéka, animační programy, stolní tenis, tenis, plážový volejbal, posilovna, šipky, kulečník a vodní sporty na pláži.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya