100 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Palma ***

POLOHA: Nově zrekonstruovaný hotel leží v centru Makarské. Od krásné oblázkové pláže je vzdálený 70 m. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, které zde mohou najít spousty atrakcí.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hygienické zařízení, lednička, SAT TV a balkon. Stravování: polopenze, snídaně formou švédského stolu, večeře výběr z menu (salát formou bufetu).

Sport: Vodní sporty.

Tipy na výlety: Split, pohoří Biokovo, lodní výlety.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie