Popis

Popis hotelu Hotel Panorama ***

Výhody
  • příjemný hotel s komorní atmosférou
  • krásný výhled na jezero
Popis hotelu

Příjemný hotel s komorní atmosférou. Krásný výhled na jezero.

Poloha

centrum s obchody cca 1200 m, restaurace a bary cca 500 m, jezero cca 1500 m.

Pláž

pláž cca 1500 m.

Vybavení

hotel z řetězce Mirabello, 40 pokojů, restaurace, bar/kavárna, společenská místnost, výtah, bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny klimatizací (červen, srpen), telefonem, sat. TV, topením, sprchou a WC, některé z nich balkonem nebo terasou.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře jako výběr z menu s bufetem s předkrmy, zeleninou a saláty.

Internet

WiFi v lobby za poplatek.

Další výhody

sleva 50 % na green fee na golfovém hřišti „Ca’ degli Ulivi”.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os.; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 28.2.2017.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-6,99 let) 100%, (7-12,99 let) 50% , (od 13 let) 30% na přistýlce.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotel Panorama ***