Popis

Popis hotelu Hotel Perla **

Popis

Pláž: 300 m | ZDARMA: klimatizace, lednice, TV, Wi-Fi

Okolí

Rodinný a útulný hotel Perla 2* se nachází jen 300 m od pláže v městečku Bjala (Bulharsko), ležícím cca70 km od letiště v Burgasu. Pláže v Bjale jsou krásné, pověstné svými bílými útesy, které jsoupovažovány za světový geologický fenomén. Samotná Bjala láká svou výbornou kuchyní, kteroumůžete vyzkoušet v místních restauracích a hospůdkách, kterých je tu nespočet. Na náměstítaké naleznete místní muzeum. Městečko je výbornou volbou pro všechny, kteří hledají pohodua odpočinek. Cesta z pláže je však do kopce, proto jej moc nedoporučujeme pro osoby sesníženou pohyblivostí. Hotel leží v pěkně udržované zahradě s bazénem, restaurací a dětskýmhřištěm. Jen několik metrů od hotelu najdete supermarket. Všechny pokoje jsou klimatizované,v hotelu je bezplatná Wi-Fi.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až2 přistýlek mají sociální zařízení,televizi, chladničku a klimatizaci.

Stravování

Bez stravy: Vlastní strava.Snídaně a večeře: Možnost dokoupení snídaní a večeří v restauraci přímo v penzionu. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Doprava

Doprava do Bulharska do Burgasu je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Obzor