Hotel Radějov

  Česko, Jihomoravský kraj, Radějov

3/5

HOTEL RADĚJOV

    Česko, Bílé Karpaty, Jihomoravský kraj, Slovácko, Radějov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

známá a vyhlášená rekreační oblast Radějova se nachází v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, v kraji proslulém především dobrým vínem. Rekreační zařízení se nachází v tiché lokalitě údolí Radějova nad přehradní nádrží Lučina. Okolí je přímo ideální pro turistiku, či vyznavače cyklistiky (Vinná stezka, Baťův kanál,…).

Lyžování

3 km - sjezdovka s umělým zasněžováním Radějov-Štěpničky (nadmořská výška 408 m, délka sjezdovky 400 m, převýšení 70 m, 5 sněžných děl, 2 vleky, 1 dětský vlek, možnost večerního lyžování).

Koupání

dětský bazén u hotelu, přehradní nádrž Lučina 300 m, koupaliště Strážnice 10 km.

Vybavení

restaurace, letní terasa, salónky a klubovny, wellness centrum (finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, vířivka, odpočívárna, solárium, masáže), malé fitness, půjčovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, ruské kuželky, dětský koutek., fotbalové hřiště, minigolf, asfaltové hřiště na volejbal, košíkovou, tenis atd., dětská hřiště. WiFi internet v recepci, restauraci a na terase, částečně i na pokojích. Parkoviště u hotelu zdarma, garáže za poplatek.

Speciální nabídka

Akce 50+: cenově zvýhodněné mimosezónní pobyty pro osoby nad 50 let neúčtuje se neobsazené lůžko, v čase 14:00-16:00 hod se podává káva nebo čaj zdarma, jednotná večeře (bez možnosti výběru).Lze zajistit i bezbariérový pokoj. Akce 7=6: využijte slevy 7=6 v období 1.10.-20.12.20, 2.1.-3.7.21 a 21.8.-20.12.21 (podmínkou poskytnutí slevy je nástupní den SOBOTA).

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. PŘÍPLATEK: zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/pokoj/noc, zapůjčení chladničky 50 Kč/pokoj/noc (nutno rezervovat předem). Dětská cena platí při ubytování s minimálně 2 dospělými osobami na pokoji. Minimální délka pobytu 3 noci (v období 3.7.-21.8.21 jsou hotelem preferovány pobyty na 7 nocí sobota-sobota). Možný pobyt se psy za poplatek 100 Kč/noc.
Na místě se platí pobytová taxa 10 Kč/os/den.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • STANDARD: 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, některé s balkonem.
 • STANDARD: Rodinná studia pro 4 osoby (dva 2-lůžkové pokoje s 1 hygienickým zařízením), TV, některé s balkonem.
 • SUPERIOR: 2 a 3-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV, chladnička, některé s balkonem.
 • SUPERIOR: Rodinná studia pro 4 osoby (dva 2-lůžkové pokoje s 1 hygienickým zařízením), TV, chladnička, některé s balkonem.
 • Stravování: polopenze (snídaně formou švédského stolu).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL RADĚJOV ***
 • Lokalita dle CK: Bílé Karpaty
 • Místo dle CK: RADĚJOV U STRÁŽNICE

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 766 635
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Jihomoravský kraj

3/ 5 44 recenzí


Roman srpen 2020
Za nás OK.. Hotel starší ale relativně udržovaný. Okolí hotelu je také udržované (sekání trávy, pěkné hřiště) minigolf je na pokraji zhroucení... celá recenze


david srpen 2020
Neskutečný standard pokoj. Standard v tomto hotelu je v kategorii 5, ale ne hvězdiček, vše asi r.1970, bez úprav. Nevěřila jsem dřívějším recenzím,Proto mám ... celá recenze


sha27 červenec 2020
Katastrofa!. Neochotný personál a majitel hrozný blb. Při odjezdu, kdy pršelo zatarasil vjezd k hotelu. Uvedeno letní pobyt s programem..to urč... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL RADĚJOV
    Česko, Bílé Karpaty, Jihomoravský kraj, Slovácko, Radějov

Cena
2 480 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 766 635

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 480 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč