Hotel Radějov

  Česko, Jihomoravský kraj, Radějov

3/5

HOTEL RADĚJOV

    Česko, Bílé Karpaty, Jihomoravský kraj, Slovácko, Radějov
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

známá a vyhlášená rekreační oblast Radějova se nachází v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, v kraji proslulém především dobrým vínem. Rekreační zařízení se nachází v tiché lokalitě údolí Radějova nad přehradní nádrží Lučina. Okolí je přímo ideální pro turistiku, či vyznavače cyklistiky (Vinná stezka, Baťův kanál,…).

Lyžování

3 km - sjezdovka s umělým zasněžováním Radějov-Štěpničky (nadmořská výška 408 m, délka sjezdovky 400 m, převýšení 70 m, 5 sněžných děl, 2 vleky, 1 dětský vlek, možnost večerního lyžování).

Koupání

dětský bazén u hotelu, přehradní nádrž Lučina 300 m, koupaliště Strážnice 10 km.

Vybavení

restaurace, letní terasa, salónky a klubovny, wellness centrum (finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, vířivka, odpočívárna, solárium, masáže), malé fitness, půjčovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, ruské kuželky, dětský koutek., fotbalové hřiště, minigolf, asfaltové hřiště na volejbal, košíkovou, tenis atd., dětská hřiště. WiFi internet v recepci, restauraci a na terase, částečně i na pokojích. Parkoviště u hotelu zdarma, garáže za poplatek.

Speciální nabídka

Akce 50+: cenově zvýhodněné mimosezónní pobyty pro osoby nad 50 let neúčtuje se neobsazené lůžko, v čase 14:00-16:00 hod se podává káva nebo čaj zdarma, lze zajistit i bezbariérový pokoj. Akce 7=6: využijte slevy 7=6 v období 20.9.-20.12.19, 2.1.-27.6.20 a 22.8.-20.12.20 (podmínkou poskytnutí slevy je nástupní den SOBOTA).

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. PŘÍPLATEK: zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/pokoj/noc, zapůjčení chladničky 50 Kč/pokoj/noc. Dětská cena platí při ubytování s minimálně 2 dospělými osobami na pokoji. Minimální délka pobytu 3 noci (v období 27.6.-22.8.20 jsou hotelem preferovány pobyty na 7 nocí sobota-sobota). Možný pobyt se psy za poplatek 100 Kč/noc.
Na místě se platí pobytová taxa 10 Kč/os/den.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • STANDARD: 2 a 3-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV, některé s balkonem.
 • STANDARD: Rodinná studia pro 4 osoby (dva 2-lůžkové pokoje s 1 hygienickým zařízením), TV, některé s balkonem.
 • SUPERIOR: 2 a 3-lůžkové rekonstruované pokoje, hygienické zařízení, TV, chladnička, některé s balkonem.
 • SUPERIOR: Rodinná studia pro 4 osoby (dva 2-lůžkové pokoje s 1 hygienickým zařízením), TV, chladnička, některé s balkonem.
 • Stravování: polopenze (snídaně formou švédského stolu).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL RADĚJOV ***
 • Lokalita dle CK: Bílé Karpaty
 • Místo dle CK: RADĚJOV U STRÁŽNICE

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 542 499
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Jihomoravský kraj

3/ 5 42 recenzí


Zdeněk Kolesa listopad 2019
Zdeněk Kolesa. Velké poděkování personálu a majiteli s manželkou za perfektní víkend. Pokoje čisté (matrace vynikající) se vším , co jsme požadov... celá recenze


Slunce srpen 2019
Už nikdy vice. Strašný přístup a žádný odpočinek nikdo neřešil ze 4 noci z dítětem sme do noci poslouchali strašný bordel od sousedů kteří chlast... celá recenze


Kostkovi srpen 2019
Hotel Radějov 3. - 10.8. 19. Musím napsat, že kdybychom si nejdříve přečetli recenze, tak bychom si asi vybrali jiný hotel. Jsem moc ráda, že se tak nestalo. M... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL RADĚJOV
    Česko, Bílé Karpaty, Jihomoravský kraj, Slovácko, Radějov

Cena
2 340 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 542 499

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
2 340 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč