Hotel Rado

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Rado

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Hotel Rado, který byl nedávno zrekonstruován, se nachází se východní části Lido di Jesolo, nedaleko Piazza Torino, na klidném místě, přesto pouhých pár kroků od pláže a nákupních možností.
Vybavení a služby:
recepce, výtah, Wi-Fi ve společných prostorech, společenská místnost s TV, restaurace, bar, parkoviště, půjčovna jízdních kol
Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (palanda), s vlastním sociálním zařízením, telefon, TV, trezor, klimatizace, fén, TV, balkon
Vzdálenosti:
cca 220 m od pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 314 866
dnes 7.30–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.