Hotel Reza

  Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

4/5

HOTEL REZA

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v centru světově proslulých Františkových Lázních, vzdálený cca 250 m od lázeňské promenády, s výhledem do městského parku. Františkovy Lázně jsou vyhledávány především pro své přírodní léčivé zdroje, které zde mají svou tradici při léčbě nemocí srdce a krevního oběhu, gynekologických onemocnění a poruch pohybového ústrojí.

Koupání

krytý hotelový bazén, venkovní vyhřívaný hotelový bazén. Vodní svět Aquaforum - 900 m (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi, whirlpooly, tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, vzduchové masážní lavice a další atrakce).

Vybavení

restaurace, kavárna, letní terasa, balneocentrum (vodoléčba, masáže, zábaly, solná jeskyně, uhličitá terapie, inhalace, ultrazvuk, magnetoterapie,…), wellness centrum (vnitřní bazén, sauna), venkovní bazén, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, úschovna kol, hlídané hotelové parkoviště za poplatek. Přímo v hotelu teče minerální pramen Erika.
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje Standard: možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, chladnička, WiFi internet. Některé pokoje s balkonem. 2-lůžkové pokoje Superior: možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, chladnička, WiFi internet.
Stravování: polopenze.

Balíčky - programy

Wellness Beauty pobyt: 2x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek, 1x reflexní masáž nohou, 1x suchá masážní vana Aquai, 1x parafín na ruce, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí). Wellness Relax pobyt: 3x ubytování s polopenzí, 1x klasická částečná masáž zad, 1x fango zábal, 1x minerální uhličitá koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí). Lázně na zkoušku: 4x ubytování s polopenzí, 4x polední snack (polévka+salát), 1x káva a zákusek, 6 léčebných procedur, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí). Balíček senior 55+: 7x ubytování s polopenzí + 7x polední snack (polévka+salát), 1x káva a zákusek, 12 léčebných procedur dle lékařské prohlídky, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí). Klasický léčebný pobyt: 7x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, 15 procedur dle konzultace s lékařem 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénu s protiproudem a vířivkou, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (v hlavní sezóně, dle počasí).

Služby

Ubytování s polopenzí. Další služby dle zvoleného typu pobytu.

Speciální nabídka

Využívání hotelového bazénu ZDARMA. Využívání vyhřívaného venkovního bazénu (dle počasí) ZDARMA. Zapůjčení županu po dobu pobytu ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Minerální pramen přímo v hotelu.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Místní poplatek (lázeňská taxa), který se hradí na místě: 50 Kč/os/den. Možný pobyt se psy malé rasy za poplatek 520 Kč/noc. Parkování: 15 parkovacích míst ve dvoře, nutno rezervovat předem, poplatek 104 Kč/noc.
Dětské ceny nezahrnují léčebné procedury. Léčebné procedury NEJSOU poskytovány o víkendech, svátcích a v příjezdový a odjezdový den.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL REZA ****
Lokalita dle pořadatele: Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 273 596
dnes 8–18 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

4/ 5 3 recenzí


Jaroslav listopad 2022
Týdenní pobyt. Absolovali jsme týdenní pobyt s polopenzí. Projeli jsme kus ČR a lázní ale s takovým přístupem jsme se nesetkali. Při příjezdu v r... celá recenze


Milka srpen 2022
Pobyt v hotelu. Velmi přijemný hotel čistý, utulný a vše bylo supr, jak personál hotelu,tak procedury, sestříčky,pokojské a odsluha v restaurací,z... celá recenze


pavel K září 2020
Jak může jeden zaměstnanec hotelu znepříjemnit léčebný pobyt. S týdenním pobytem v hotelu REZA jsme byli zpočátku spokojeni, ale následovalo pak několik věcí, které by se v 4 hvězdičkovém hote... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL REZA
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
3 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 273 596

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku (Wellness Beauty pobyt)
2
3 900 Kč