Hotel Riva dei Cavalleggeri

  Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona

5/5

Hotel Riva dei Cavalleggeri s bazénem

    Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona
Číslo zájezdu: 1 554 752
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

oblíbený hotel se nachází na Etruském pobřeží, v centru letoviska Marina di Bibbona, 200 m od širší písečné pláže a poblíž piniového háje. Livorno 50 km, Pisa 70 km.

Ubytování

celkem 48 elegantně zařízených dvou- až třílůžkových pokojů (nelze čtyřlůžkové pokoje) s koupelnou a WC, telefonem, SAT-TV, fénem, trezorem, minibarem (za poplatek), přístup na internet, klimatizace, některé s balkónem. 4 pokoje pro handicapované osoby.

Stravování

rozšířená italská bufetová snídaně, večeře formou 3chodového menu (předkrm, hlavní jídlo, zákusek).

Vybavení

recepce, bar, restaurace, jídelna, opalovací terasa, výtah, pizzerie, cukrárna, bazén v provozu dle počasí cca 01.06.-15.09. (8x4 m), veřejné parkoviště 30 m od hotelu (do vyčerpání míst – malé), jinak placené parkoviště (v sezoně pouze placené 15.06.-15.09.) u hotelu nebo poblíž, uzavřené parkoviště pro kola zdarma, privátní pláž se slunečníky a lehátky 15.05.-10.09.

Základní cena zahrnuje

ubytování na osobu a týden ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (DBL HB), pobyty sobota – sobota, středa-středa, zdarma uvítací drink, klimatizace,  vstup do bazénu a plážový servis  (1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko na pokoj 15.05.-10.09.).

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,50 €/ osoba/ den od 14 let. Nepovinný příplatek: dětská postýlka do 1,9 let 15 €/pobyt, jednolůžkový pokoj +340 Kč/ noc, parkování u hotelu a poblíž 8 €/ noc, 30 €/ týden, internet point 3 €/ hodina, 10 €/týden, minibar 20 €/ týden. Domácí zvířata: malých rozměrů do 50 cm povolena na vyžádání 8 €/ noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Riva dei Cavalleggeri s bazénem ***
  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Marina di Bibbona

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Riva dei Cavalleggeri ***

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 554 752
dnes 9–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Toskánsko

5/ 5 1 recenzí


Ivo Špaček srpen 2019
Hodnocení pobytu. Vše bylo v naprostém pořádku.... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Riva dei Cavalleggeri s bazénem
    Itálie, Toskánsko, Marina di Bibbona

Cena
8 330 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 554 752

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 330 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč