Hotel Roc Carolina

  Španělsko, Mallorca, Cala Ratjada

ROC Carolina

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Ratjada
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Důležitá poznámka: Daň za udržitelný cestovní ruch: Na Baleárských ostrovech od 1. 7. 2016 se účtuje „daň za udržitelný cestovní ruch“, která závisí na typu a kategorii ubytování a délce pobytu a platí se přímo v turistickém ubytování. Od 1. ledna 2018 to bude mezi 1 € a 4 €, na osobu a den, plus 10% DPH, v hlavní sezóně (01.05. - 31.10.) Snížení v mimosezóně (01.11.-30.04.) částka činí 0,25 EUR a 1 EUR. Hosté pobývající déle než osm po sobě jdoucích nocí musí zaplatit pouze 50% daně od 9. dne. Děti do 16 let jsou osvobozeny od placení daní.

IDEÁLNÍ PRO SPOJKY ... NA FONT DE SA CALA ... PANORAMA NIGHT TERRACE ...

Poloha: Hotel se nachází přímo v krásné zátoce Font de Sa Cala s jemnou písečnou pláží. Některé restaurace, bary a obchody jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. V centru Cala Ratjada je asi 4 km (veřejná kyvadlová doprava za poplatek). Doba transferu z letiště: cca 95 až 130 minut.

Vybavení: Hotel má 224 pokojů rozložených na 9 patrech. Další vybavení patří lobby s recepcí, výtahy, lobby bar, TV místnost, Wi-Fi v celém hotelu (v ceně), vysokorychlostní Wi-Fi (za poplatek) a střešní terasa s chill out bar (za poplatek). V zahradě je bazén a bar u bazénu. Plážová lehátka a slunečníky jsou součástí bazénu.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje (A1-2A), asi 22m2, mají manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka, malou ledničku, klimatizaci, trezor, satelitní TV, WLAN (v ceně), telefon, koupelnu se sprchou, WC, vysoušeč vlasů a balkon s výhledem na moře. Sparzimmer (A1-2S) v 1. patře s výhledem na moře, jinak A2A. Akční místnost (A1-2R), cca 18 qm, bez balkonu, k moři, jinak jako A2A, možnost rezervace. Pokoj Comfort Plus (A1-2K): Dvoulůžkový pokoj ve výhodném místě, v horních 3 patrech, jinak jako vybavení A2A. Apartmá typu Junior (A2-3B), asi 37m2, mají také oddělený obývací prostor s rozkládací pohovkou a balkonem nebo terasou, jinak vybavené jako A2A. Apartmá Spar junior (A2-3P) v 1. patře, s balkonem a mořskou stranou, jinak A2B, rezervovatelná. Volitelná apartmá typu Junior ve výhodném místě (A2-3G) v horních 3 patrech, balkon s výhledem na moře, jinak jako zařízení A2B.

Jídlo a pití: All Inclusive.

All Inclusive: Všechna jídla formou bufetu. Oběd formou bufetu v snack baru u bazénu. Zobrazit vaření a tematické večery. Na požádání je možná i dietní kuchyně. Občerstvení od 10:30 do 13:00 a od 15:30 do 18:30. Místní alkoholické (hlučné nápoje) a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00. Ostatní koktejly a nápoje za poplatek.

Zábava: 3x týdně večerní zábava s přehlídkami.

Sport / Aktivity: V ceně: Multifunkční sportovní hřiště pro basketbal a volejbal. Za poplatek: V blízkosti: banánový člun, půjčovna kol, jízda na kajaku, jízda na koni, surfování, potápění, vodní lyžování. Venku: Golf (cca 5 km), plachtění katamaránem.

Wellness: Zahrnuto (nutná rezervace): Lázně se smyslovými sprchami, posilovna, krytý bazén, sauna, turecká lázeň, vířivka.

Rodiny: Samostatný dětský bazén.

Info: Kreditní karty: Mastercard, VISA; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.

Poznámka: Venkovní aktivity a zařízení jsou k dispozici za příznivého počasí.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
Odkaz na rezervaci: Otevřeno od 01.04. do 31.10.2019. Minimální délka pobytu v určitých termínech 3, 4 nebo 5 nocí.

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Wichtiger Hinweis: Steuer für Nachhaltigen Tourismus: Auf den Balearen wird seit dem 01.07.2016 eine "Steuer für Nachhaltigen Tourismus" erhoben, die sich nach Art und Kategorie der Unterkunft sowie der Dauer des Aufenthaltes richtet und direkt im Beherbergungsbetrieb zu zahlen ist. Ab dem 01. Januar 2018 liegt diese in der Hauptsaison (01.05. – 31.10.) zwischen € 1,- und € 4,- pro Person und Tag, zzgl. 10% MwSt. In der Nebensaison (01.11. – 30.04.) reduziert sich der Betrag auf € 0,25 und € 1,-. Gäste, deren Aufenthalt länger als acht aufeinanderfolgende Nächte dauert, müssen ab dem 9. Tag nur noch 50% der Steuer entrichten. Kinder unter 16 Jahren sind von der Zahlung der Steuern ausgenommen.

IDEAL FÜR PAARE ... AN DER FONT DE SA CALA ... PANORAMADACHTERRASSE ...

Lage: Das Hotel befindet sich direkt an der schönen Badebucht Font de Sa Cala mit feinem Sandstrand. Einige Restaurants, Bars und Einkaufsmöglichkeiten sind im direkten Umfeld des Hotels vorhanden. In das Ortszentrum von Cala Ratjada sind es ca. 4 km (öffentlicher Shuttleservice gegen Gebühr). Transferzeit vom Flughafen: ca. 95 bis 130 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 224 Zimmer auf 9 Etagen. Zu den weiteren Einrichtungen gehören eine Empfangshalle mit Rezeption, Lifts, Lobbybar, TV-Raum, WLAN im gesamten Hotel (inklusive), Highspeed-WLAN (gegen Gebühr) sowie Dachterrasse mit Chill-out-Bar (gegen Gebühr). In der Gartenanlage befinden sich Swimmingpool und Poolbar. Liegen und Sonnenschirme sind am Pool inklusive.

Unterbringung: Die Doppelzimmer (A1-2A), ca. 22 qm, verfügen über ein Doppelbett oder zwei Einzelbetten, kleiner Kühlschrank, Klimaanlage, Mietsafe, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon mit Meerblick. Sparzimmer (A1-2S) in der 1. Etage, zur Meerseite, sonst wie A2A. Aktionszimmer (A1-2R), ca. 18 qm, ohne Balkon, zur Meerseite, sonst wie A2A, buchbar. Komfort-Plus-Zimmer (A1-2K): Doppelzimmer in bevorzugter Lage, in den oberen 3 Etagen, sonst wie Ausstattung A2A. Die Juniorsuiten (A2-3B), ca. 37 qm, bieten zusätzlich einen separaten Wohnbereich mit Sofabett sowie Balkon oder Terrasse, sonst ausgestattet wie A2A. Spar-Juniorsuiten (A2-3P) in der 1. Etage, mit Balkon und zur Meerseite, sonst wie A2B, buchbar. Wahlweise Juniorsuiten in bevorzugter Lage (A2-3G) in den oberen 3 Etagen, Balkon mit Meerblick, sonst wie Ausstattung A2B.

Essen & Trinken: All Inclusive.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten in Buffetform. Mittags Buffet an der Pool-/Snackbar. Show-Cooking und Themenabende. Auf Wunsch auch Diätküche möglich. Snacks von 10.30 bis 13.00 Uhr und von 15.30 bis 18.30 Uhr. Lokale alkoholische (laut ausliegender Getränkekarte) und alkoholfreie Getränke von 10.30 bis 23.00 Uhr. Weitere Cocktails und Getränke gegen Gebühr.

Unterhaltung: 3-mal pro Woche Abendunterhaltung mit Shows.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Multifunktionssportplatz für Basketball und Volleyball. Gegen Gebühr: In der Nähe: Bananenboot, Fahrradverleih, Kajak, Reiten, Surfen, Tauchen, Wasserski. Außerhalb: Golf (ca. 5 km), Katamaransegeln.

Wellness: Inklusive (Reservierung erforderlich): Spa mit Erlebnisduschen, Fitnessraum, Hallenbad, Sauna, Türkisches Bad, Whirlpool.

Familien: Separates Kinderbecken.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskategorie: 4 Sterne.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Preisteilinformationen: Folgende Informationen sind gültig für die Sommersaison 2019:
Buchungshinweis: Geöffnet ab 01.04. bis 31.10.2019. Mindestaufenthaltsdauer zu bestimmten Terminen 3, 4 bzw. 5 Nächte.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 337 971
dnes 7.30–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.