Hotel Roc Presidente

  Kuba, Havana

Hotel Roc Presidente **** - Iberostar Daiquiri ****

  Kuba, Cayo Guillermo, Havana
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Program zájezdu:
1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha, odbavení 2,5 hodiny před odletem. Přílet do Varadera. Uvítání na letišti, transfer do hotelu v Havaně, nocleh.
2. den HAVANA - CAYO COCO
Snídaně. Transfer na letiště v Havaně a vnitrostátní přelet z Havany na ostrov Cayo Coco. Uvítání na letišti a transfer do vybraného hotelu na ostrově Cayo Coco či Cayo Guillermo (oba ostrovy spolu propojeny násypovým mostem). Ubytování.
3. - 9./10. den POBYT NA OSTROVĚ CAYO GUILLERMO
Pobyt v hotelu na panenských ostrovech Cayo Coco (větší) či Cayo Guillermo (menší) s programem All Inclusive, který zahrnuje snídani, oběd i večeři formou švédských stolů, občerstvení během dne, neome zenou konzumaci nealkoholic kých i alkoholických nápojů místní výroby včetně vynikajících místních koktejlů a širokou nabídku sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních spor tů. Během dne i večer hotely pořádají animační programy pro hotelové hosty včetně hlídání dětí. Ostrov Cayo Coco je oblíbeným místem pro potápěče díky vynikajícím podmínkám na pozo rování podmořského světa. Díky izolovanosti od civilizace je pobyt na Cayo Coco nebo Cayo Guillermo ideálním místem pro vyznavače poklidné dovolené.
10./11. den CAYO COCO - HAVANA
Snídaně. Transfer na letiště a vnitrostátní přelet do Havany. Transfer do hotelu. Individuální volno. Možnost prohlídky Havany (náměstí Francisco de Asis, náměstí Armos, v místní pev nosti, světoznámé katedrály, pre zident ského paláce, centrálního parku, Kapitolu, náměstí revoluce a havanské univerzity). Doporučujeme návštěvu mezi národně uznávaného kabaretu Tropi ca na (cca 75,- CUC). Nocleh v Havaně.
11./12. den ODLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště ve Varaderu a odlet do Prahy.
12./13. den PŘÍLET DO PRAHY
Popis hotelu Hotel Roc Presidente **** 4*
Popis

nově zrekonstruovaný klasický hotel z roku 1925 je situován asi 10 minut jízdy od centra města a 200 m od slavné havanské promenády Malecon. Hotel má 160 pokojů.

Vybavení

2 restaurace, snack bar, lobby bar, kavárna, obchod se suvenýry, turistické centrum

Zábava a sport

velký bazén s barem a lehátky v klidném prostředí

Stravování

snídaně formou bufetu

Vybavení pokojů

koupelna s WC, fénem, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor (za poplatek)

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.
Popis hotelu Iberostar Daiquiri **** 2*
Popis

hotelový resort se nachází se přímo u pláže s jemným bílým pískem

Pláž

pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu

Vybavení

v areálu hotelu najdete 4 restaurace (z toho 2 a la carte), 4 bary, 3 bazény, dětský bazén, obchod se suvenýry, internet (za poplatek)

Zábava a sport

basketbal, volejbal, biliár, tenis, stolní tenis, bezmotorové vodní sporty – kajaky, šlapadla, potřeby k šnorchlování, katamaran, windsurfing, vodní pólo, fitness centrum, dětský klub (4-12 let). Hotel organizuje animační programy, večerní zábavu, kurzy tance. Za poplatek: lázeňské terapie, jízda na koni, rybaření, potápění a masáže.

Stravování

All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hod.

Vybavení pokojů

koupelna s WC, fén, klimatizace, sat. TV, minibar, telefon, trezor (za poplatek), balkon

Na pokoji lze ubytovat maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iberostar Daiquiri ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Hotel Roc Presidente ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 7100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 252 143
dnes 7.30–16 h

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.