Hotel Royal Dragon

  Turecko, Side, Kumköy

5/5

Royal Dragon

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kumköy
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Poloha: Luxusní a velice stylový hotel Royal Dragon bude tou správnou volbou pro klientelu kladoucí velký důraz na kvalitu služeb a milovníky nevšední východoasijské architektury. Byl otevřen v roce 2008 a je členem prestižního řetězce Stone Group Hotels. Nachází se přímo u nádherné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost od antického města Side činí cca 7 km a mezinárodní letiště se nachází 60 km daleko. 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby s Wi-Fi připojením zdarma, hlavní restaurace s terasou, další 2 restaurace, 4 restaurace A la Carte (italská, asijská, turecká, rybí), několik barů, plážový bar, disko, amfiteátr, internet café (za poplatek), velký bazén, aquapark s několika tobogány a bazény, dětský bazén se skluzavkami, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén (lehátka, slunečníky a zapůjčení osušek u bazénů zdarma), dětské hřiště, miniklub, lunapark, wellness centrum, kadeřník, obchody, půjčovna aut, prádelna, směnárna.

Ubytování: K výbavě standardního dvoulůžkového pokoje patří koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů, centrální klimatizace, TV-SAT s hudebním kanálem, telefon, trezor, minilednička (denně doplňována) a balkon. Možnost ubytování v rodinných pokojích za příplatek.

Stravování: Ultra All inclusive. Hlavní restaurace: snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu, dětský bufet. Bistro restaurant: pozdní snídaně, noční občerstvení, Snack restaurant: občerstvení na pláži během dne, sendviče, kebab, pizza, ovoce, Občerstvení v aquaparku: wafle, káva a koláčky. Tradiční turecké občerstvení. Pattiserie: záusky, dorty, cookies, káva a čaj. Možnost jedenkrát za pobyt večeře v A la Carte restauraci: italská, asijská, turecká, rybí (nutno objednat předem). Místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně.

Pláž: Písčitá pláž u hotelu, lehátka, slunečníky a zapůjčení osušek zdarma, plážový bar.

Sport a zábava: Denní animační programy, večerní hudební a taneční show, 3 × týdně živá hudba, mini disco, taneční kurzy. Tenis, plážový volejbal, šipky, boccia, vodní pólo, stolní tenis, aerobik, vodní gymnastika, fitness, turecké lázně, sauna (zdarma). Vodní sporty, masáže, bowling, biliár, videohry (za poplatek), mini lunapark.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Antalye, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Alanye, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, anglicky hovořícího delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Palma Travel Touroperator, IČ: 24830968. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Royal Dragon *****
  • Lokalita dle CK: Side
  • Místo dle CK: Turecko - Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Royal Dragon *****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 640 657
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

35. nejlepší hotel v destinaci Side

5/ 5 1 recenzí


Klára květen 2012
Prehliadka hotela Royal Dragon *****. Hotel je posavený v čínskom štýle. Otvorený bol v roku 2008, takže sa jedná o novú budovu. Výhodou tohto komplexu je, že tiež má v... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-royal-dragon-side-turecko-z1640657/1199744261/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Royal Dragon
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Kumköy

Cena
37 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 640 657

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
37 590 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč