Hotel Santon

  Česko, Jihomoravský kraj, Brno

OREA RESORT SANTON

    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

moravská metropole Brno nabízí svým hostům mnoho kulturních a historických památek např. katedrálu sv. Petra a Pavla, Zelný trh, Kapucínskou hrobku, Starou a Novou radnici, hrad Špilberk. V okolí lze navštívit řadu hradů a zámků, jedinečné jeskyně Moravského krasu, bojiště u Slavkova a to vše v dosahu půldenního až jednodenního výletu. Zrekonstruovaný hotel se nachází v krásném přírodním prostředí areálu Brněnské přehrady pouhých 20 minut jízdy do centra města. Zastávka tramvaje se nachází 200 m od hotelu.

Koupání

Krytý hotelový bazén (12 x 4 m), malý venkovní bazén na terase hotelu. Brněnská přehrada - 100 m od hotelu (vstup do vody různý - tráva, písek, kameny, mola). Wellness a spa centrum Infinit Maximus: 2 km od hotelu. Vniřní i venkovní wellness s bazény, saunový svět, fitness) - areál je určen pro dospělé a osoby vyšší než 145 cm.

Vybavení

restaurace, denní bar, terasa s výhledem na přehradní jezero, mělký venkovní bazén, wellness centrum (bazén, whirlpool, sauny, parní lázeň, možnost masáží), víceúčelové hřiště (tenisový kurt), parkoviště.

Balíčky - programy

Rekreační pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x/7x ubytování se snídaní, jednorázový do hotelového wellness s bazénem 2 hod/denně.

Speciální nabídka

1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA. Jednorázový vstup do hotelového wellness s bazénem 2 hod/den ZDARMA (bazén, whirlpool, sauny a parní lázně). WiFi internet ZDARMA. Parkování na hotelovém parkovišti ZDARMA (garáže za poplatek).

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy za poplatek 400 Kč/noc. Možná změna cen v souvislosti s upřesněním termínu konání velkých veletrhů a sportovních akcí.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje DELUXE, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, LCD TV, klimatizace, telefon, WiFi internet, balkon.
  • Stravování: snídaně nebo polopenze dle zvoleného typu pobytu.
  • Další služby dle zvoleného typu programu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: OREA RESORT SANTON ***
  • Lokalita dle CK: Brněnsko
  • Místo dle CK: Brno

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 422
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Jihomoravský kraj

0/ 5 12 recenzí


Ivana červenec 2018
Hotel Santon. Hotel byl čistý, upravený, ačkoliv z venku působí dojmem starého zařízení, s ubytováním jsme byli spokojeni.... celá recenze


Pepa červen 2018
Škoda. Prvý dojem dobrý, potom sa to pokazilo.... celá recenze

Nezávazná objednávka

OREA RESORT SANTON
    Česko, Brněnsko, České přehrady, Jihomoravský kraj, Moravský kras, Brněnská přehrada, Brno

Cena
5 660 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 422

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 660 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč