Hotel Savojo

  Černá Hora, Budva, Buljarica

3/5

Hotel SAVOJO

    Černá Hora, Budva, Buljarica
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

Hotel SAVOJO

Proč právě sem
  • Hotel přímo u pláže
  • Vhodné pro všechny věkové kategorie     
  • Rodinná atmosféra
Poloha

Oblíbený rodinný hotel Savojo Club se nachází přímo na krásné, více než dvoukilometrové písečně-oblázkové pláži. Pláž Buljarica je situována mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumija. Obec Buljarica se nachází nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 3 km. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Vybavení a služby

Hotel je vystavěn v tradičním kamenném mediteránském stylu a disponuje krásnou restaurací přímo na pláži. Vlastní parkoviště, WiFi v restauraci, terasa s výhledem na moře.

Ubytování

Rekonstruované klimatizované dvou nebo tří lůžkové pokoje s terasou, balkonem nebo francouzským oknem, vlastní soc. zařízení, malá lednička, sejf, TV.
Typ 2(+1) B - na 1. nebo 2. patře vždy s balkónem, francouzské lůžko, s možností přistýlky, 25 m2.
Typ 2(+0) BM - na 2. patře s balkónem na moře, francouzské lůžko, 15 m2.
Typ 3(+0) B - na 1. patře, společná terasa pro 3 pokoje, francouzské lůžko + pohovka pro jednu osobu, 25 m2.
Typ 3(+0) BM - na 2. patře s balkónem na moře, francouzské lůžko + pohovka pro jednu osobu, 25 m2.

Sport a zábava

Kulturní a sportovní vyžití na pláži i ve vesničnice Buljarica.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Pláž

Písečně-oblázková přímo u hotelu. V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica. Plážový servis za poplatek.

Doplňující informace

Cena nezahrnuje povinný příplatek – pobytovou taxu a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den.

Individuální storno podmínky

Pro toto ubytovací zařízení platí následující individuální storno podmínky, ve smyslu účtování výše odstupného při odstoupení zákazníka od Smlouvy o zájezdu / Smlouvy o službě cestovního ruchu: 22 a více dní před zahájením zájezdu 50% z celkové ceny, 21-0 dní 100% z celkové ceny.

Ceny jsou kalkulovány k datu

k 20.9.2019

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Savojo ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 787 446
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Budva

3/ 5 109 recenzí


Karel září 2018
Varování - nejezděte s K****. Zúčastnili jsme se s manželkou pobytového zájezdu do hotelu AI Savojo Club v Burjarici ve dnech 9. až 15.9.2018 pod názvem leteck... celá recenze


SG srpen 2018
Hotel Savojo - Buljarica - Černá Hora. Vzhledem k tomu, že jsme cestovali s dětmi, vyhledávali jsme hotel přímo na pláži. Týdenní dovolená 1 dospělý + 2 děti vyšla i s c... celá recenze


Paja září 2018
Krásná dovolená v Černé Hoře. Pěkné ubytování pro nenáročné. Je ale potřeba upozornit na výhody !!! Pár kroků do moře z jakéhokoliv pokoje. Ve městě cca 2,5 km ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-savojo-budvanska-riviera-cerna-hora-z1787446/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.