Hotel Sentido Playa del Moro

  Španělsko, Mallorca, Cala Millor

Playa Del Moro Hotel Sentido

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Cala Millor
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Obecný popis:

Playa Del Moro Hotel Sentido je situován přímo na písčité pláži. Nejbližší města jsou Sa Coma (3 km), Son Servera (4500 m) a Cala Bona (2 km). Hotel ve městě Cala Millor nabízí 152 pokojů a v roce 2016 prošel renovací, k dispozici je 2 výtahy a klimatizace. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, společenská místnost a vstupní hala. Personál tohoto 9 podlažního hotelu mluví německy, španělsky a anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Hotel nabízí sladkovodní bazén bazén s odděleným dětským bazénkem. U bazénového baru nabízíme osvěžující drinky. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: Safari Zoo (5 km), disko (500 m), Cuevas de Arta (16 km) a Cafe Del Sol (450 m). Z hotelu se snadno dostanete ke do středu města, k barům a restauracím, supermarketům, obchodům a autobusovým zastávkám. Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: koupelny vhodné pro vozíčkáře, výtah vhodný pro vozíčky a rampy. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: směnárnu, službu probuzení, služby prádelny a lékařskou péči. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Večery lze strávit na baru u vstupní haly.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou šipky či herní místnost. Během rekreace v hotelu Playa Del Moro Hotel Sentido si můžete vychutnat také lázně, parní lázeň či turecké lázni. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. aerobik. Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 5 km od hotelu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa, Euro/Master a American Express. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Městská/turistická daň se platí na místě.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sentido Playa del Moro ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 405 314
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.