Hotel Slunný Dvůr

Česko, Olomoucký kraj, Jeseník

3/5

HOTEL SLUNNÝ DVŮR - LUXURY relax s vířivkou na 2 noci - Jeseník

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel Slunný dvůr byl otevřen po 22 letech. Pětipodlažní hotel disponuje 18 nadstandardně vybavenými pokoji a apartmány. Z většiny pokojů a apartmánů je nádherný výhled na celé CHKO Jeseníky, včetně Šeráku a nejvyšší moravské hory Praděd. Součástí hotelu je restaurace s výbornou kuchyní, bar a wellnes. Pro chvíle relaxace poslouží sluneční terasa s lehátky, letní zahrádka u recepce a baru. Hotel nedisponuje výtahem.

V nejbližším okolí se nachází Priessnitzovy léčebné lázně – za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Vincenzi Priessnitzovi.

Ubytování

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a dvoupokojové apartmány (ložnice a obývací pokoj). Pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, LCD televizí, minibarem a připojením k internetu.

Letní popis

Samotný hotel i jeho strategická poloha nabízí pro téměř každého požadované využití. Děti jistě ocení prostor s prolézačkami a klouzačkami, sportovci plně využijí víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal, badminton nebo fotbálek. K dispozici je rovněž hřiště na pétanque a stůl na ping-pong. Lázně nabízí klid a možnost regenerace a odpočinku. Ballneo park a Lázeňský dům Priessnitz s procedurami je vzdálen 350 m od hotelu.

Zimní popis

V okolí se nachází mnoho ski areálů, nejbližší sedačková lanovka je jen 5 minut jízdy autem. Pro běžkaře se nabízí nespočet upravovaných běžeckých tras včetně nejznámější jesenické magistrály. Pokud se Vám zrovna nebude chtít někam dojíždět autem, můžete den strávit lyžováním, sáňkováním nebo bobováním se svými dětmi či přáteli na některém z okolních svahů, nejbližší je 300 m Jeseník Myslbeková. Stejně vzdálen od hotelu je i bruslařský stadion. Vzdálenost ski areálů od hotelu: Ski areál lázeňský vrh 6,8 km, Ski centrum Miroslav 9 km, Ski areál Filipovice 12,7 km, Ski areál Ramzová 12,9 km, Ski Ostružná 14,5 km, Ski areál Petříkov 16,4 km, Červenohorské sedlo 19,3 km a Ski areál Branná 19,3 km.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Bonusy

Jeseníky – voucher
Exkluzivní sleva 20–30% na služby u více než dvaceti turistických atrakcí v okolí. – platí při každé rezervaci

Jeseníky: Exkluzivní prodej zážitkových žetonů
Při objednávce na tomto webu si můžete za sníženou cenu přikoupit žetony na vyzkoušení řemesel. – platí při každé rezervaci

Základní cena zahrnuje

  • LUXURY relax s vířivkou na 2 noci
  • 2× ubytování ve zbrusu novém LUXURY soukromém studiu double s perličkou (budova LUXURY Apartments hned vedle hlavní budovy wellness hotelu) 2× snídaně formou bufetu 2× servírovaná večeře v hotelové restauraci o třech chodech V ceně pobytu čerpání minibaru (voda perlivá / neperlivá, Wa moment, pivo alko / nealko, Sekt demi, bílé víno, oříšky, mandle, tyčinky)
  • Cena za osobu / 2 noci s polopenzí a programem.
  • Dítě do 4 let bez nároku na služby zdarma.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Pobyt se psem
  • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko
  • Dětská postýlka
  • Parkování

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL SLUNNÝ DVŮR - LUXURY relax s vířivkou na 2 noci - Jeseník
Lokalita dle pořadatele: Jeseníky, Jeseník

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 310 448
dnes 8–18 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Olomoucký kraj

3/ 5 6 recenzí


Hana Glovaczová říjen 2022
Hana Glovaczová. V hotelu Slunný Dvůr jsme byli na podzimním pobytu. Hotel je nově zrekonstruovaný, pokoje vkusně zařízené, prostorná koupelna. Pe... celá recenze


Josef Kuběna srpen 2022
Spíše zklamání. S dárkovým poukazem Pobyt pro seniory na 4 noci jsme byli od 28.8. do 1.9. ubytováni v Luxury Apartment č. 21. Náš dojem z moderně... celá recenze


Petrlíková červen 2022
Petrlíková. K pobytu v tomto hotelu mám několik připomínek.... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL SLUNNÝ DVŮR - LUXURY relax s vířivkou na 2 noci - Jeseník
  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník

Cena
3 968 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 310 448

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 968 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
200 Kč