Hotel Smy Costa Del Sol

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

SMY Costa del Sol

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Příjemný resort s nižšími budovami v tradičním andaluském stylu, s krásným lagunovitým bazénem, výborná poloha v první linii u plážové promenády Paseo Maritimo v letovisku Torremolinos (přístup na několik km dlouhou převážně písečnou pláž přes místní komunikaci). Krátký transfer z letiště v Malaze.

Přehled

Novinka 2020 klidná lokalita možnost plné penze či All Inclusive (za příplatek) resort v andaluském stylu s přátelskou atmosférou

Stručná poloha

hotel je od pláže oddělen pouze místní komunikací a palmovou promenádou s řadou typických plážových hospůdek (Chirinquitos) v širším okolí restaurace, obchůdky a bary centru letoviska Torremolinos cca 3 km transfer z letiště cca 20 minut

Poloha

hotel s ideální polohou v klidnější části letoviska Torremolinos, v první linii u pobřežní palmové promenády Paseo Maritimo (řada typických plážových hospůdek Chirinquitos), která spojuje Torremolinos s Benalmadenou (přístup na několik km dlouhou převážně písečnou pláž přes místní komunikaci). Rušné centrum letoviska s mnoha bary, restauracemi a obchůdky je od hotelu vzdáleno cca 3 km. Autobusová zastávka přímo před hotelem, vlaková zastávka cca 500 metrů (ideální spojení do Malagy, ze které je dále možné podnikat výlety po celé oblasti Costa del Sol). Vzdálenost od letiště 8 km - transfer z letiště cca 20 minut.

Pojmenování

Smyway Terrace

Popis

Ideální místo pro setkávání, posezení a relaxaci s krásným výhledem na bazén.

Vybavení hotelu

4* hotelový komplex v moderním andaluském stylu (složený z několika budov) nabízí moderní vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), WiFi připojení v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, parkoviště (za poplatek), výtahy. V areálu hlavní bufetová restaurace Mysea, a la carte restaurace Zambra, lobby bar, splash bar. V udržované zahradě je hostům k dispozici velký bazén s relaxační zónou Smyway Terrace, terasy na slunění (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén a splash, dětské hřiště, Miniclub Smyti. Hotel pořádá bohaté denní i večerní animační a zábavní programy pro děti i dospělé.

Vybavení pokoje

COMFORT 2-lůžkové pokoje. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje o velikosti cca 22 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.FAMILY 2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Jako přistýlka slouží rozkládací gauč. Pokoje o velikosti min 25 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.APARTMÁN 1-ložnicové apartmány. Maximální obsaditelnost až 4 dospělí. Oddělená ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky). Pokoje o velikosti min 32 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

POKOJ COMFORT

2-lůžkové pokoje. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje o velikosti cca 22 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

FAMILY

2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Jako přistýlka slouží rozkládací gauč. Pokoje o velikosti min 25 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

APARTMÁN

1-ložnicové apartmány. Maximální obsaditelnost až 4 dospělí. Oddělená ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky). Pokoje o velikosti min 32 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či All Inclusive (za příplatek).All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké odpolední občerstvení.

Názor CK

příjemný hotel s přátelskou atmosférou, skvělou polohou a bohatou nabídkou vyžití pro všechny věkové kategorie.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na zvolený počet nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK (nemusí být přítomen delegát), pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku

  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: SMY Costa del Sol ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Torremolinos

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 481
dnes zavřeno

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

SMY Costa del Sol
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos

Cena
24 297 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 481

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
24 297 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 500 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč