Hotel Smy Costa Del Sol

  Španělsko, Andalusie, Torremolinos

Occidental Torremolinos Playa

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Moderní resort v andaluském stylu, s krásným lagunovitým bazénem, výborná poloha v první linii u plážové promenády Paseo Maritimo v letovisku Torremolinos (přístup na několik km dlouhou převážně písečnou pláž přes místní komunikaci). Krátký transfer z letiště v Malaze.

Přehled

Ex. Smy Costa del Sol - nově v síti hotelů Barceló klidná lokalita možnost plné penze či All Inclusive (za příplatek) resort v andaluském stylu s přátelskou atmosférou

Stručná poloha

hotel je od pláže oddělen pouze místní komunikací a palmovou promenádou s řadou typických plážových hospůdek (Chirinquitos) v širším okolí restaurace, obchůdky a bary centru letoviska Torremolinos cca 3 km transfer z letiště cca 20 minut

Poloha

hotel s ideální polohou v klidnější části letoviska Torremolinos, v první linii u pobřežní palmové promenády Paseo Maritimo (řada typických plážových hospůdek Chirinquitos), která spojuje Torremolinos s Benalmadenou (přístup na několik km dlouhou převážně písečnou pláž přes místní komunikaci). Rušné centrum letoviska s mnoha bary, restauracemi a obchůdky je od hotelu vzdáleno cca 3 km. Autobusová zastávka přímo před hotelem, vlaková zastávka cca 500 metrů (ideální spojení do Malagy, ze které je dále možné podnikat výlety po celé oblasti Costa del Sol). Vzdálenost od letiště 8 km - transfer z letiště cca 20 minut.

Pojmenování

Příjemná terasa

Popis

Ideální místo pro setkávání, posezení a relaxaci s krásným výhledem na bazén.

Vybavení hotelu

4* resort v moderním andaluském stylu (složený z hlavní budovy a několika nižších budov) nabízí vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), WiFi připojení v lobby zdarma, internetový koutek (za poplatek), TV místnost, parkoviště (za poplatek), výtahy. V areálu hlavní bufetová restaurace Mysea, a la carte restaurace Zambra, lobby bar, splash bar. V udržované zahradě je hostům k dispozici velký bazén s relaxační zónou, terasy na slunění (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén a splash, dětské hřiště, Miniclub. Hotel pořádá bohaté denní i večerní animační a zábavní programy pro děti i dospělé.

Vybavení pokoje

STADARD 2-lůžkové pokoje. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje o velikosti cca 22 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.FAMILY 2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Jako přistýlka slouží rozkládací gauč. Pokoje o velikosti min 25 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.APARTMÁN 1-ložnicové apartmány. Obsaditelnost 3 dospělí + 1 dítě. Oddělená ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky). Pokoje o velikosti min 32 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

POKOJ STANDARD

2-lůžkové pokoje. Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje o velikosti cca 22 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

FAMILY

2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti. Maximální obsaditelnost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Jako přistýlka slouží rozkládací gauč. Pokoje o velikosti min 25 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

APARTMÁN

1-ložnicové apartmány. Obsaditelnost 3 dospělí + 1 dítě. Oddělená ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem (přistýlky). Pokoje o velikosti min 32 m2 jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou / WC, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem (za poplatek), WiFi, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze či All Inclusive (za příplatek).All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké odpolední občerstvení.

Názor CK

příjemný hotel s přátelskou atmosférou, skvělou polohou a bohatou nabídkou vyžití pro všechny věkové kategorie.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na zvolený počet nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK (nemusí být přítomen delegát), pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • případné navýšení palivového příplatku
  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Occidental Torremolinos Playa ****
Lokalita dle pořadatele: Costa del Sol, Torremolinos
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 057 136
dnes 8–18 h

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Occidental Torremolinos Playa
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Torremolinos

Cena
44 020 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 057 136

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
44 020 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
17 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
790 Kč