Hotel Sole

  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

3/5

Hotel Sole

    Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis letoviska

Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Nachází se v chráněné oblasti delty Pádu (italsky Po), která je charakteristická mnohdy až nepropustnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen řeky Pádu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou, větší domy jsou typické hlavně pro střed letoviska, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Nabízí však také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody oceněné modrou vlajkou Evropské unie za čistotu.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Rosolina Mare

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Rosolina Mare.

Popis objektu

Rodinný hotel SOLE*** (Viale dei Pini) stojí v hlavním centru letoviska a nedaleko pláže. Cca 350 m od hotelu je k dispozici na smluvní pláži bazén s dětskou částí a tobogánem (za příplatek). Hotel má recepci, 2 výtahy, kompletně zrekonstruovanou a klimatizovanou restauraci, bar s terasou, společenskou místnost s TV a Wi-Fi a soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, trezor, telefon, TV/SAT, klimatizaci (za příplatek) a balkon. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové pokoje.

Pláž

na pláži se nachází bazén (vstup za poplatek) s tobogánem a vyhrazenou částí pro děti

Vzdálenost od

pláže 350 m, centra s obchody 10 m, cyklostezky 10 m, psí pláže 900 m

Pozice objektu v letovisku

rušné místo, na obchodní třídě, v centru

Vybavení objektu

recepce, výtah, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, s terasou, ubytovací kancelář

Strava

snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu včetně nápojů

Ubytování

pokoj, dvou-čtyřlůžkový - (počet osob za plnou cenu 2, počet přistýlek 2, počet pokojů 1)
pokoj s manželskou postelí a případně přistýlkou nebo patrovou postelí, hlavní budova, balkon, panoramatický výhled, do ulice, do vnitrobloku, klimatizace, 5 €/den, bezbariérový, na vyžádání, TV, satelit, trezor, telefon, sprcha, bidet, parkoviště, soukromé, nástupní dny kdykoli, min. pobyt standardně 3, příjezd od 13:30 do 23:30, odjezd od 08:00 do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Balkón: ano
Internet: ano

Základní cena zahrnuje

Cena dvou-čtyřlůžkový zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
Cena dvou-čtyřlůžkový zahrnuje:
  • 1 osoba v hotelovém pokoji (min. počet osob za plnou cenu 2)
  • doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena dvou-čtyřlůžkový nezahrnuje:
  • pobytová taxa není v ceně
  • infant s postýlkou věk od 0 do 1,99 let se stravou 260 Kč/den
  • zvířata, nemají přístup do restaurace, na vyžádání, za poplatek, 5 €/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Azzurro, IČ: 60697903. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Sole ***
  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Rosolina Mare

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sole ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 802 474
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 7 recenzí


Radus červenec 2019
Dovolena Hotel Sole. Čistý hotel odpovídající službám trihvezdickoveho hotelu, situovany na hlavni třídě, která ožívá hlavně v noci. Pláž jedna velká s... celá recenze


Oldřich červenec 2017
Název recenze. Za málo peněz hodně muziky... celá recenze


Petr září 2016
Never more!. Hrůza. Ubytováni jsme byli až po 50 min. čekání, cca v 16 h. . .... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Sole
    Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Cena
7 392 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 802 474

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 392 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč