150 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Solimar Dias ***

Poloha

V oblasti Adelianos Kampos cca 7 km od historického centra Rethymnon a cca 80 km od letiště. V blízkém okolí taverny, bary, restaurace a obchody.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, TV místnost, restaurace, bar. Venku bazén, dětský bazén, bar u bazénu, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

DRS: koupelna (vysoušeč vlasů, župan), WC, klimatizace, trezor za poplatek, telefon, TV/sat., hudební kanál, lednička, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. FR: viz DR, prostornější.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž s oblázky cca 150 m od hotelu (přes pobřežní komunikaci). Doporučujeme obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek, osušky oproti kauci.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.00 hod.) Lehké občerstvení (11.00–13.00 a 15.00–17.30 hod.) Odpolední káva a čaj se sušenkami (16.00–17.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: stolní tenis, tenis. Za poplatek: videohry, biliár.

Pro děti

Dětská postýlka zdarma, dětské hřiště, židličky v restauraci, dětský bazén.

Internet

Za poplatek: internetový koutek v lobby, WiFi v lobby a na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

100 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

6 uživatelů

Pořadí

63. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

1.7.2015 | Miki
Datum pobytu: září 2014
pozitivní

Nejnovější recenze

5
11.10.2014 | Jana Vomáčková
Datum pobytu červen 2014
5/5 - Úžasné
Hotel je kousek, tuším 6 km od velmi krásného městečka Rethymno. V pohodě se tam dostanete autobusem, jen nehledejte nikde jízdní řád (neexistuje). Prostě si stoupnete před hotel kde je zastávka a čekáte do té doby dokud nepřijede autobus :). Jezdí ale snad každých 20 minut, takže pohodička. Akorát si kupte lístek v některém z krámečků u hotelu. Autobusák vám ho neprodá. Musíte ho mít už koupený. To samé na zpátek. Jinak město Rethymno je nádhrené. Je tam spousta obchůdků, takže milé dámy určitě si nakoupíte. Já jsem maniak na suvenýry a rozhodně doporučuji je koupit až v Rethymnu, protože ač je to k neuvěření je tam levněji nežli poblíž hotelu. Asi to bude tím, že tam je větší konkurence či co. Jinak smlouvat se nedá nikde, veškeré ceny jsou pevně dány. Dokonce jsem v centru Rethymna oběvila krámek se suvenýrama, kabelkama a bůh ví co ještě tam měli za neskutečné ceny. Nakoupila jsem si tam náramky, naušnice, miliony magnetek, hrníčků a svíček, olivových mýdel, olejů za pár kaček. Kdybych to věděla tak to vydržím a nenakupuju hned druhý den rádo v krámku vedle hotelu.
5
16.6.2014 | Jarda
Datum pobytu srpen 2013
5/5 - Úžasné
Moc krásná dovolená
4
3.10.2013 | Růžička
Datum pobytu září 2013
4/5 - Skvělé
Moc krásná dovolená, chtěli bychom vyzdvihnout profesionální práci delegátky Blue Style Kateřiny M., s tak ochotnou a příjemnou slečnou jsme se za léta našich cest do zahraničí nesetkali. Problémy ihned vyřešila ke spokojenosti rekreantů, ochotná, milé, no prostě zaslouží 1*.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií