Hotel Sorea Hutník II.

  Slovensko, Východní Slovensko, Tatranské Matliare

5/5

Hotel SOREA HUTNÍK II.

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel SOREA HUTNÍK II.

Poloha

hotel se nachází ve výšce 930 m n. m. v klidné části obce Tatranské Matliare, pod úpatím Lomnické štítu, cca 2 km od Tatranské Lomnice. Je ideálním výchozím bodem pro pěší túry do východní části Vysokých Tater. V okolí vedou stezky pro horská kola. V zimě mohou hosté navštívit nedaleká lyžařská střediska.

Vybavení a služby

recepce, hala, restaurace, aperitiv bar, WI-FI na recepci ZDARMA, nehlídané parkoviště ZDARMA, zapůjčení společenských her na recepci, kongresové centrum.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje (propojené 2 dvoulůžkové)  vždy se sprchou/vanou a WC, SAT-TV, většina s balkonem. Pokoje nejsou zrekonstruované.

Sport a zábava

3,5 km od lyžařského střediska Tatranská Lomnica, dětský lyžařský vlek přímo u hotelu ZDARMA, 1,5 km od tratí pro běžecké lyžování. Nedaleko turistických tras. Za poplatek: krytý plavecký bazén 15x6 m, finská sauna, masáže, zábaly, 2 bowlingové dráhy, tělocvična, posilovna, stolní tenis, minigolf. Kulturní a společenské programy, posezení při lidové hudbě, diskotéky.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení obědů za 250 Kč/osoba od 12 let/den, 200 Kč/dítě do 12 let/den - výběr z menu.

Doplňující informace

Místní poplatek cca 1 EUR/os. od 18 let/noc - platí se při nástupu na recepci. Pobyt se zvířetem za poplatek cca 10 EUR/ noc. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ. Požadavek na konkrétní číslo pokoje, patro, balkon, atd. - za poplatek 10 EUR/ pobyt. Štědrovečerní večeře je servírovaná. V ceně Silvestrovského turnusu je zahrnuto vícechodové silvestrovské menu a novoroční přípitek.

Poznámka

místní poplatek - cca 1 EUR/os. od 18 let/noc - platí se při nástupu na recepci.

Základní cena zahrnuje

ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel SOREA HUTNÍK II. **
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranské Matliare

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 908
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

5/ 5 2 recenzí


Lucie P. srpen 2016
Dovolená v Tatrách. Naše první dovolená v Tatrách a vůbec na Slovensku.Jeli jsme autem takže cesta celkem dost dlouhá z Prahy ale za cca 8hodin jste t... celá recenze


Jinx.Blackblood srpen 2015
10 dní dovolená s obsazeností 2+1. Jeli jsme ve 2 dospělých a jedním dítětem a celkově jsme byly moc spokojení... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Hotel SOREA HUTNÍK II.
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare

Cena
4 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 908

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
4 790 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
0
960 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč