Hotel Sorea Titris

  Slovensko, Východní Slovensko, Tatranská Lomnica

1/5

HOTEL SOREA TITRIS

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v klidném prostředí nedaleko centra Tatranské Lomnice. Návštěvníci Tatranské Lomnice mohou využít visutou lanovou dráhu na Skalnaté pleso a Lomnický štít či navštívit botanickou zahradu a muzea TANAPu.

Lyžování

1200 m od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), Náročným lyžařům je určený svah z Lomnického sedla s dobrými lyžařskými podmínkami až do začátku května. Další možnosti lyžování na Štrbském Plese - 40 minut električkou. Cca 30 minut autobusem středisko Ždiar - Strednica 9 lyžařských vleků.

Koupání

hotelové AQUA RELAX centrum. Aquacity Poprad 18 km, termální koupaliště Vrbov 21 km.

Vybavení

restaurace, denní bar, sauna, masáže, Aqua relax - bazén s protiproudem a atrakcemi (masážní trysky, gejzír, chrliči), saunový svět, tenisový kurt, biliár, dětský koutek a dětské hřiště, WiFi internet. U hotelu neplacené nehlídané parkoviště monitorované kamerovým systémem.

Speciální nabídka

Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. 1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. 30% SLEVY NA VSTUPY: AQUA Relax centrum hotel Titris/Tatranská Lomnica, Wellness URANIA/hotel Urán/Tatranská Lomnica, Wellness svět regenerace a oddychu hotel Trigan/Štrbské Pleso, hotelový bazén nebo termální koupaliště hotel Máj/Liptovský Ján, Wellness Euphoria hotel SNP / Demänovská Dolina. 20% sleva do Bowling centra hotel Hutník / Tatranské Matliare.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu 21.12.2020-2.1.2021 a 1.4.-6.4.2021 4 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Rekreační poplatek (poplatek místnímu úřadu), který se hradí na místě: 1 €/os/noc. Neplatí děti, senioři a ZTP.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, rádio, telefon, WiFi internet, trezor.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL SOREA TITRIS ***
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranská Lomnica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 524
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

24. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

1/ 5 14 recenzí


Vladimír květen 2018
Pobyt v hotelu Sorea Titris. Pěkné ubytování,strava pestrá a personál ochotný. ... celá recenze


Jára Lee červenec 2016
Prostě super. Byli jsme jen krátce na turistiku s výhodou možnosti relaxace s bazénem přímo v hotelu.... celá recenze


B.S. červen 2014
Dovolená. Pěkný, moderní hotel s příjemným personálem, perfekní kuchyní, čistotou a dobrým vybavením.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL SOREA TITRIS
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Cena
4 700 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 524

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 700 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč