Hotel Sorea Urán

  Slovensko, Východní Slovensko, Tatranská Lomnica

1/5

HOTEL SOREA URÁN

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel je situovaný uprostřed Tatranské Lomnice, v nadmořské výšce 880 m.

Lyžování

400 m od hotelu lyžařské středisko Tatranská Lomnica (4 vleky, sjezdovky 700-2000 m dlouhé), 10 min. chůze nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso. Další možnosti lyžování na Štrbském Plese - 40 minut električkou. Cca 30 minut autobusem středisko Ždiar - Strednica 9 lyžařských vleků.

Koupání

Hotelový bazén (wellness centrum Uránia). Aquarelax centrum hotel Titris/Tatranská Lomnica. Aquacity Poprad 18 km, termální koupaliště Vrbov 21 km, Zakopané 60 km. Krytý bazén s termální vodou v hotelu Máj/Liptovský Ján 70 km.

Vybavení

restaurace, aperitiv bar, wellness centrum Uránia (krytý relaxační bazén s vodními atrakcemi trysky, chrliče, perlička, dětský bazén se skluzavkou, finská sauna, parní sauna, masáže), stolní tenis, biliár, herna pro děti, kadeřnictví, WiFi internet. U hotelu nehlídané neplacené parkoviště. Garáže za poplatek.

Speciální nabídka

Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. 1 dítě do 7,99 let na přistýlce nebo na společném lůžku se 2 plně platícími dospělými osobami na pokoji ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. 30% SLEVY NA VSTUPY: AQUA Relax centrum hotel Titris/Tatranská Lomnica, Wellness URANIA/hotel Urán/Tatranská Lomnica, Wellness svět regenerace a oddychu hotel Trigan/Štrbské Pleso, hotelový bazén nebo termální koupaliště hotel Máj/Liptovský Ján, Wellness Euphoria hotel SNP / Demänovská Dolina. 20% sleva do Bowling centra hotel Hutník / Tatranské Matliare.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu 21.12.2020-2.1.2021 a 1.4.-6.4.2021 4 noci, v ostatních obdobích 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy (poplatek 10 €/noc). Rekreační poplatek (poplatek místnímu úřadu), který se hradí na místě: 1 €/os/noc. Neplatí děti, senioři a ZTP.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi internet, telefon, balkon.
  • Stravování: polopenze formou švédského stolu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL SOREA URÁN ***
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranská Lomnica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 525
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

24. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

1/ 5 22 recenzí


Hanka S. červenec 2020
Standardní ubytování. Skvělá dovolená.... celá recenze


Niki únor 2020
Ubytování. Ubytování v hotelu bych doporučila pouze párům, kteří nejedou s dětmi.... celá recenze


Ingrid a Stanislav srpen 2019
Vysoké Tatry. Super dovolená, příště to chce delší pobyt.... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL SOREA URÁN
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Cena
4 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 525

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 890 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč