Hotel St. Florian

  Rakousko, Salcbursko, Kaprun

4/5

Hotel St. Florian v Kaprunu - 200 m od lanovek

    Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouské ledovce, Rakouské termály, Salcbursko, Zell am See, Kaprun, Kitzsteinhorn Gletscher (ledovec), Maiskogel
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

pěkný hotel St. Florian leží na okraji centra Kaprunu cca 200 m od lanovky, která vede přímo na ledovec Kitzsteinhorn a jen cca 250 m od lázní Tauern Spa. Zastávka skibusu do lyžařského střediska Zell am See je cca 50 m od hotelu. Běžecká osvětlená stopa je před hotelem.

Vybavení

recepce, hala s krbem, internetový koutek zdarma, wi-fi v hale zdarma, jídelna, restaurace, bar, lyžárna, botárna, parkoviště zdarma.

Ubytování

2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV, rádiem, telefonem, trezorkem, fénem, minibarem a balkonem nebo terasou.

Stravování

polopenze – snídaně bohatý bufet, večeře menu o 4 chodech s možností výběru u hlavního jídla.

Zázemí

v ceně sauna, infrakabina, posilovna.

Tip CK

Pěkný hotel cca 200 m od lanovky, která vede přímo na ledovec.

Poznámky

v období 19.12.-09.01.22 platí 7 nocí a nástupní den na ubytování neděle, v období 20.03.-01.05.22 minimální počet nocí 3 a nástupní dny na ubytování každý den, v ostatních obdobích platí pobyty neděle - čtvrtek, čtvrtek - neděle nebo neděle - neděle.

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí, pobytovou taxu, ložní prádlo.

Základní cena nezahrnuje

  • Příplatky
  • pobytová taxa 2,05 Euro/noc/osoba od 15 let, komplexní pojištění a připojištění COVID-Plus.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Datour, IČ: 26002311. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel St. Florian v Kaprunu - 200 m od lanovek ***
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Zell am See - Kaprun

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel St. Florian ***
Vzdálenost od sjezdovky: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 009 408
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí


Michal Zeman září 2018
Český hotel .. Neumíte jazyk .? Nevadí.. majitelé a obsluha jsou češi :) ... celá recenze


Edita únor 2016
Zklamaní. Pro moji rodinu zklamaní . Noc pro jednu osobu za 72 euro, což jsou skoro dva tisíce s chudou polopenzi. Byli jsme ubytováni ve st... celá recenze


Alex. prosinec 2015
Překvapení!!!!. Byli jsme příjemně překvapení. Velice příjemný personál,česky mluvící. Výborné jídlo. Pěkné ubytování až na ty schody k horní mu l... celá recenze

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel St. Florian v Kaprunu - 200 m od lanovek
    Rakousko, Kaprun / Zell am See, Rakouské ledovce, Rakouské termály, Salcbursko, Zell am See, Kaprun, Kitzsteinhorn Gletscher (ledovec), Maiskogel

Cena
7 200 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 009 408

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč