Popis

Popis hotelu Hotel Stenitzer ****

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Bad Gleichenberg 300 m, Veřejný krytý bazén: Therme Bad Gleichenberg 350 m, Obchod s potravinami: Bad Gleichenberg 800 m, Nákupy: Bad Gleichenberg 300 m, Vlakové nádraží: Bad Gleichenberg 800 m, Resort Nadmořská výška: 340 m.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako přistýlka není možná, vana / sprcha / WC, Fén, Župan na požádání: zdarma s ručníkem, Posezení, Minibar: platí se na místě, Rádio, Telefon, SAT TV, kouření.

Typy pokojů, apartmánů

1-2 lůžka Single / Single s dítětem, 20 m2, 2 lůžka / sprcha / WC, ~ 22 m2, 2-4 lůžkový / sprcha / WC, 25 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: ~ 500 m2, děti pouze pod dohledem dospělých. Krytý bazén: 15 x 8 m, integrovaná masáž pod vodou, Bylinná pára, Finská sauna, Relaxační místnost, Otevírací doba: Bazén od 07:30 do 21:00 hodin, Sauna od 12:00 do 18:30 hodin.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Masáže, Otevírací doba: místní ceny, 10% sleva na masáže v hotelu.

Stravování zahrnuto

Polopenze, Snídaně formou bufetu, Salátový bufet a polévkový bufet, Večeře (4 kurzy): na výběr.

Děti

Dětská postýlka; Vysoká židle.

Domácí mazlíčci

Bez jídla zdarma.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Štýrsko