Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Sugar Beach Resort *****

Letovisko

Západní pobřeží – Flic en Flac

Umístění

Oblíbený hotelový areál vystavěný v koloniálním stylu se nachází v pečlivě udržované zahradě v hotelové části městečka Flic en Flac, jehož centrum s řadou obchůdků a restaurací je vzdáleno cca 3 km. Vzdálenost od letiště cca 50 km.

Pláž

Nádherná pláž pokrytá jemným světlým pískem se nachází přímo u hotelu. K dispozici jsou slunečníky a plážová lehátka.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 2 bary, 2 bazény, lázeňské centrum zahrnující masáže, fitness, saunu, kadeřnictví a salon krásy (vše za poplatek) a konferenční místnost. Možnost využití veškerého vybavení v sousedním hotelu La Pirogue. Wi-Fi zdarma.

Pokoje

Pokoje se nacházejí v hlavní budově, monumentální koloniální stavbě a v 16 zahradních vilkách po 10 pokojích v každé. Pokoje Manor House Garden s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky mají koupelnu (vana, WC, vysoušeč vlasů) a privátní terasu nebo balkon. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, trezorem, minibarem, setem pro přípravu kávy a čaje, telefonem a Wi- Fi zdarma. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Za příplatek Manor House s výhledem na moře nebo pokoj Deluxe Ocean.

Stravování

Polopenze jsou podávány bufetovým způsobem. Možnost večeří v některé z a’la carte restaurací (za příplatek). Za příplatek možnost all inclusive zahrnující oběd výběrem z menu a nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby.

Rekreace

Tenisové kurty, plážový volejbal, volejbal, stolní tenis, aerobik, minifotbal, vodní sporty jako windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování, kajak či vodní pólo. Za poplatek potápěčské centrum. Hotel pořádá večerní zábavní programy a také programy pro děti včetně dětského klubu v průběhu dne. Přímo u hotelu je 9jamkové golfové hřiště. Golfový klub Tamarina s 18jamkovým hřištěm je vzdálen cca 15 minut jízdy od hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

4. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

10.1.2020 | Martina H.
Datum pobytu: září 2019
Odpočinkový, rozlehlý resort se spoustou vyžití. Doporučuji zkusit místní SPA, které je na vysoké úrovni.

Nejnovější recenze

5
10.1.2020 | Martina H.
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
Odpočinkový, rozlehlý resort se spoustou vyžití. Doporučuji zkusit místní SPA, které je na vysoké úrovni.
5
4.10.2019 | Monika
Datum pobytu září 2019
5/5 - Úžasné
Luxusní nádherný hotel, kam bych se určitě vrátila na dovolenou
5
29.9.2017 | Radka
Datum pobytu září 2017
5/5 - Úžasné
Hotel doporučím všem svým přátelům. Milý personál, který se na Vás neustále usmívá a u jídla se dotazuje, zda máte vše co potřebujete.

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.