Hotel Tivoli Carvoeiro

  Portugalsko, Algarve, Carvoeiro

3/5

TIVOLI CARVOEIRO ALGARVE RESORT

    Portugalsko, Algarve, Carvoeiro
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Pro tento luxusní hotel bylo vybráno speciální klidné místo přímo nad útesem skrývajícím malou písečnou pláž Vale Covo s překrásnými jeskyněmi (přístupná pouze za odlivu). Od centra Carvoeira je vzdálen 1 km.

Vybavení hotelu

Obchod s pohledy a suvenýry, společenská místnost, internet (za poplatek). Večer se pořádají animační programy s živou hudbou a zábavním programem, TV místnost, pokojový servis 24 hodin denně. 3x denně zdarma hotelový autobus do centra Carvoeira.

Vybavení pokoje

Prostorné pokoje a luxusní suite v hotelu Tivoli Carvoeiro poskytují čistý komfort, který překoná očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Nově byly vytvořeny rodinné pokoje, aby vyhovovaly všem potřebám rodin a poskytovaly větší prostor, který mohou sdílet až 4 osoby s maximálním komfortem a pohodlím. Carvoeiro suite a Tivoli Junior Suite jsou ztělesněním luxusu a nabízejí specializované služby a panoramatický výhled na oceán.

Stravování

Hodujte svými smysly nad rozmanitostí vynikajících kulinářských výtvorů, které jsou k dispozici v pěti restauracích a barech. Ochutnejte místní vína a čerstvé úlovky v Med Food & Wine nebo autentické portugalské poklady v The One Gourmet. Mare Bistro udržuje hosty po celý den spokojené s lehkými a lahodnými kousky, zatímco úžasné výhledy z barů Ocean View Bar a Sky Bar Carvoeiro vzrušují a inspirují. Tivoli Carvoeiro nabízí také bar u bazénu s vynikajícími koktejly a předkrmy pro maximální pohodlí a potěšení.

Pláž

Přímo u hotelu, bílá písečná.

Sport a zábava

Zdarma jsou Vám k dispozici dva sladkovodní bazény pro děti i dospělé, vnitřní bazén s jacuzzi, dva osvětlené tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, putting green, posilovna, krytý bazén a sauna. Za příplatek pak dále kulečník, a masáže. Škola potápění. Golfisté mají slevy jak na golfové hřiště SALGADOS (patřící k hotelu), tak i na další vybraná golfová hřiště v okolí.
Tivoli Spa Carvoeiro nabízí nadčasový a vynikající rozmazlovací zážitky s wellness procedurami, které kombinují holistické léčení, časem prověřené techniky a exkluzivní krytý bazén. Posilte své smysly pomocí produktů Voya Organic Beauty a autentických prvků inspirovaných bohatstvím Algarve. Zažijte extravaganci parní lázně nebo si na několik okamžiků odpočiňte v sauně doplněné jakoukoli masáží, peelingem nebo sadou hluboce doplňujících procedur. Osobní a starostlivý přístup místních kvalifikovaných odborníků zajistí, že se během pobytu v Tivoli Carvoeiro budete cítit uvolněně a omlazeně.

Pro děti

Kromě animačních programů nabízí hotel také dětský klub, který je hostům poskytován zdarma.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Tivoli Carvoeiro ****
Typ pláže: špatný přístup, písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 886 660
dnes 8–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Algarve

3/ 5 1 recenzí


brabec červen 2018
Carvoeiro hotel. Hotel je čtyřhvězda opravdu dobrá. Velký pokoj s klima, strava a pití nad poměry zvyklých čechů. Bazén mělký, k namáčení. K moři j... celá recenze

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.