Hotel U Přehrady resort

Česko, Moravskoslezský kraj, Morávka

HOTEL U PŘEHRADY

  Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Morávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

obec Morávka je vzdálená 20 km od Frýdku-Místku. Hotel leží u přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 m a je ideálním místem pro letní i zimní rekreaci. Krásné okolí pro pěší turistiku (poutní místo Prašivá, bílý Kříž, Slavíč, Trávný, Visalaje,..).

Lyžování

lyžařský areál Morávka Sviňorky vzdálen 1,5 km (sjezdovka 580 m, zasněžování, půjčovna lyží), další vleky na Visalajích a Zlatníku (asi 15 km). Pro běžkaře upravená běžecká trať 14 km dlouhá na vrch Trávný a další hřebenové trasy a upravované běžecké trasy.

Koupání

venkovní bazén 10,5 x 5,5 m (v letní sezóně vyhřívaný) a dětský bazén 4,5 x 3,5 m hluboký 60 cm. Řeka, krytý bazén s mořskou vodou (1,5 km), krytý i venkovní aquapark ve Frýdku-Místku (20 km).

Vybavení

jídelna, denní bar, TV-SAT, WiFi internet, sauna, stolní tenis, tenisové hřiště, hřiště na odbíjenou s umělým povrchem, minigolf, kulečník, dětský areál, trampolína, ruské kuželky, petanque, kroket, venkovní bazén s občerstvením, půjčovna kol a parkoviště.

Speciální nabídka

Vstup do venkovního bazénu vč.slunečníků a lehátek ZDARMA. Slevy pro děti až do 14,99 let. Parkování a úschova kol ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Minimální délka pobytu 2 noci. Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy malé rasy v mimosezóně.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 2, 3 a 4-lůžkové pokoje STANDARD, hygienické zařízení, TV-SAT, WiFi připojení na internet . Možnost zapůjčení chladničky.
 • 2 a 3-lůžkové pokoje LUX (rekonstruované), hygienické zařízení, chladnička, TV-SAT, WiFi připojení na internet, trezor.
 • Stravování:
 • snídaně nebo polopenze podle zvoleného typu pobytu (snídaně formou švédského stolu v hlavní sezóně, večeře výběr ze 4 jídel - dle sezóny).

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: HOTEL U PŘEHRADY
 • Lokalita dle CK: Beskydy a Valašsko
 • Místo dle CK: Morávka

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel U Přehrady resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 428
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Nezávazná objednávka

HOTEL U PŘEHRADY
  Česko, Beskydy a Javorníky, Moravskoslezský kraj, Valašsko, Morávka

Cena
4 520 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 428

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 520 Kč
příplatek za neobsazené lůžko
0
910 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč