Hotel Vega

Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

3/5

Hotel VEGA - Relaxační balíček Vega 4 (3 noci) s polopenzí

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Číslo zájezdu: 2 602 612
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel VEGA - Relaxační balíček Vega 4 (3 noci) s polopenzí

Poloha

moderní hotel Vega je umístěn v překrásném prostředí CHKO Bílé Karpaty cca 1,5 km nad přehradou, 5 km od centra Luhačovic. Prostředí hotelu je ideální pro pobyt sportovních týmů i aktivně založených jednotlivců.

Vybavení a služby

restaurace, bar, atriová kavárna, letní terasa, dětský koutek s TV, masáže, kosmetický salon.

Ubytování

klimatizované 2 a 3lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou, samostatné WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, fénem, županem (pouze u pobytových balíčků), telefonem, balkón/terasa, s možností přistýlky.

Sport a zábava

vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, saunová zóna (finská, parní a infra, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy, odpočívárny), fitness centrum, tenisové kurty, půjčovna horských kol, basketbalový koš, solárium, squash, minigolf, hřiště na kopanou, dětské hřiště, badminton, v okolí - vyjížďky na koních, bowling, čtyřkolky a buggy, snowtubingová dráha (200 m), lukostřelba, střelba z kuše, lanové aktivity, sněžné skútry, aquapark DUHA cca 2 km od hotelu.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu (polévky, hlavní chody, saláty, dezerty), možnost dokoupení obědů (výběr ze 2 menu). U pobytů se snídaní možnost dokoupení obědů a večeří. Bezlepková strava za poplatek 100 Kč/den, bezlaktózová strava za poplatek 150 Kč/den.

Doplňující informace

parkování u hotelu vybavené kamerovým systémem - ZDARMA, možnost ubytování se psem za poplatek - 500 Kč/den, platba na recepci hotelu (nutno předem dohodnout s recepcí hotelu). Lázeňský poplatek - cca 40 Kč/osoba od 18 do 70 let/den - platí se při nástupu na recepci. Nástup na pobyt ani ukončení pobytu nesmí být v sobotu. Pobyt pro seniory - nástup na pobyt v neděli.

Poznámka

U pobytových balíčků je v případě požadavku na načasování procedur nutné kontaktovat recepci s předstihem minimálně 14 dní.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu je nutné tuto skutečnost uvést u objednávky pobytu. V případě, že tak nebude učiněno a procedura nebude využita, nárok hosta na tuto proceduru zaniká.

Základní cena zahrnuje

  • UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ: ubytování a snídani na vybraný počet nocí,
  • JEDINEČNÝ POBYT: 2x ubytování, 2x polopenzi, wellness balíček (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)),
  • RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 4: 3x ubytování, 3x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  • RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 5: 4x ubytování, 4x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  • RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 6: 5x ubytování, 5x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x relaxační masáž teplou svíčkou (20 min.), 1x regenerační zábal zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  • POBYT PRO SENIORY: 5x ubytování, 5x plnou penzi (4x oběd), lázeňský balíček - výběr ze 3 programů se 4 procedurami.
  • VŽDY: volný vstup do vnitřního vyhřívaného hotelového bazénu, whirlpool, saunová zóna (finská, parní a infra, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy a odpočívárny), hotelové fitness.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky
  • MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Vítkovice Tours (TRAVEL FAMILY s.r.o.), IČ 17049415.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel VEGA - Relaxační balíček Vega 4 (3 noci) s polopenzí ****
Lokalita dle pořadatele: Česko, Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 602 612
dnes 8–19 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

3/ 5 8 recenzí

alena červenec 2020 Celkové hodnocení. Ubytování v pořádku. Strava - ouvej!!!... celá recenze

Sleka červenec 2019 Hotel Vega. Krásne prostredie hotela a pekne upravený exteriér. ... celá recenze

Valaška září 2015 Prodloužený víkend v hotelu Vega. Na úvod příjemná recepční, pěkný pokoj, s klasickou výbavou.Celkový dojem kazí nabídka jídel a jídlo samotné, také současně probíh... celá recenze

Nezávazná objednávka

Hotel VEGA - Relaxační balíček Vega 4 (3 noci) s polopenzí
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
7 900 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 602 612

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
7 900 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
600 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč