Hotel Vestina

  Polsko, Pomořsko, Gdynia

Hotel Vestina: Rekreační pobyt - 4 noci

    Polsko, Baltské moře, Pomořsko, Gdynia
Původní cena
9 640 Kč/os

Cena
7 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 607 896
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Vestina Wellness & Spa skládající se ze dvou propojených budov naleznete ve východní části známého města Międzyzdroje, pouhých 50 metrů od pláže, na okraji Volinského národního parku. Hvězdná promenáda s otisky dlaní slavných herců a umělců začíná hned vedle hotelu a vede i k dalším atrakcím přímořské promenády.
Ubytování
Hosté se mohou ubytovat v jedno a dvoulůžkových pokojích se soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, WIFI a balkónem. Pokoje jsou nekuřácké. Dvoulůžkové pokoje jsou v kategorii Standard (do 15 m2) a prostornější Lux (nad 15 m2).
Možnost zapůjčení županů za poplatek cca 6 EUR/týden.
Stravování
Hosté mají k dispozici příjemnou jídelnu. V ceně pobytu je snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu nebo all inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje k obědu a večeři - džusy, voda, čaj). V hotelové kavárně si přes den odpočinete u kávy či domácího zákusku, večer pak zakončíte den míchaným nápojem u tanečního a hudebního večírku.
Wellness a relax
K relaxaci slouží hotelový bazén s wellness částí, kde se nachází whirpool, suchá a parní sauna. Dále si hosté mohou vybrat ze široké škály nejrůznějších procedur od masáží, perličkových koupelí či fototerapie. Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení půjčovnu jízdních kol či holí pro Nordic Walking.
Parkování
Své vozidlo můžete zaparkovat na monitorovaném parkovišti za poplatek cca 7 - 13 EUR/noc v závislosti na vzdálenosti.
Zvířata
Pobyt s pejskem hotel neumožuje.
Atrakce v okolí
Międzyzdroje jsou jedním z největších a také nejpopulárnějších středisek u moře. Málokdo však již ví, že toto středisko je současně i lázněmi se 150letou tradicí. Krásné lázeňské domy, borovicové háje, promenády a kolonády dělají místo jedinečným. 300metrové molo a krásný rybářský přístav jsou úžasnými turistickými atrakcemi. Dalšími atrakcemi je Woliński park narodowy (Volinský Národní Park), rezervace zubrů evropských nebo třeba perla parku – Tyrkysové jezero.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

4x ubytování, 4x snídaně (formou bufetu), volný vstup do bazénu, saun a whirlpool, 1x týdně taneční večer, filmový večer a kulturní vystoupení, uvítací přípitek

Základní cena nezahrnuje

pobytová taxa ve výši cca 2 Zł/osoba/noc, parkovné
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Vestina: Rekreační pobyt - 4 noci ***
  • Lokalita dle CK: Baltské moře
  • Místo dle CK: Międzyzdroje

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 607 896
dnes zavřeno

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Pomořsko

0/ 5 6 recenzí

Nezávazná objednávka

Hotel Vestina: Rekreační pobyt - 4 noci
    Polsko, Baltské moře, Pomořsko, Gdynia

Původní cena
9 640 Kč/os

Cena
7 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 607 896

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 400 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč