Hotel Vianello

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

3/5

Hotel Vianello s bazénem

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 1 527 734
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

nachází se v klidné, východní části Jesola mezi náměstími Piazza Torino a Pizza Milano, 300 m od restaurací a barů, 350 m od písečné pláže.

Ubytování

jednoduše vybavené pokoje pro 2-4 osoby s koupelnou a WC, telefonem, trezorem, SAT-TV, balkónem, klimatizace na vyžádání za příplatek.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře 3chodová výběrem z menu.

Vybavení

recepce, hala,  výtah, restaurace, bar, terasa, bazén pro děti a dospělé, privátní pláž, parkoviště limitované, wi-fi v hale, dětské hřiště. Nejbližší diskotéka 400 m, Aquapark 7,5 km, tenisové kurty a minigolf 400 m.

Základní cena zahrnuje

ubytování na osobu a uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (DBL HB), pobyty sobota – sobota v termínu 08.08.-22.08., v termínu 01.07.-08.08. a 22.08.-31.08. libovolný nástupní den minimálně  5 nocí,  v termínu 06.06.-01.07. libovolný nástup minimálně 4 noci, v termínu 25.04.-06.06. a 31.08.-27.09. libovolný nástup, minimálně 3 noci,  zdarma vstup do bazénu, plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko), animace na pláži, parkoviště, wi-fi.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,30 €/osoba/noc od 10 let. Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, klimatizace 5 € /pokoj/den, dětská postýlka zdarma. Domácí zvířata: jsou povolena na vyžádání. Autobusová doprava možná k hotelu.  

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Vianello s bazénem ***
  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Vianello ***
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 527 734
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

175. nejlepší hotel v destinaci Benátsko

3/ 5 6 recenzí


Svitlana Chmelířová září 2019
Hotel Vianello - nikdy více. Zatím nejhorší zkušenost. Hotel se nachází v klidné čtvrti, což bylo našim požadavkem, ale už nikdo nás nevaroval před tím, že hot... celá recenze


Petr Brauner srpen 2017
ŠPATNÁ ZKUŠENOST. Než se rozhodnete pro tento hotel, musím Vás upozornit, že tento hotel - VIANELLO - má sice parkoviště pro auta, ale parkoviště NE... celá recenze


Daniela Nováková září 2017
Daniela Novakova. CK *** není to nejlepší na dopravu. V pokynech k dopravě bylo napsáno, že nás má řidič dovést k agentuře Bel M., kde jsme měli dos... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Vianello s bazénem
    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
12 880 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 527 734

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 880 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč