Hotel Victoria

  Česko, Plzeňský kraj, Plzeň

Hotel Victoria: Rekreační pobyt 3 noci

    Česko, Plzeňsko, Plzeňský kraj, Plzeň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Hotel Victoria Plzeň*** je renovovaný měšťanský dům z počátku 20.století, který se nachází jen 10 min. pěšky od historického centra Plzně. V objektu je výtah.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat ve stylově zařízených pokojích, které jsou vybaveny soc. zařízením (vířivá vana nebo sprcha, WC), fénem, LED TV, rádiem, ledničkou, telefonem, trezorem, Wi-Fi připojením. Dětské postýlky jsou zdarma na vyžádání.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace. V ceně pobytu je snídaně formou studeného a teplého bufetu. Možnost dokoupení večeře. Posedět si můžete v hotelovém baru, v létě ve stylově upravené zahradě.

Wellness

Milovníky relaxace jistě potěší sauna s libovolnou volbou dvou režimů saunování (biosauna, finská sauna), popř. si vybrat z bohaté nabídky masáží. Pro aktivní odpočinek je k dispozici menší fitness, biliard, šipky.

Zvířata

Pobyt s pejsky hotel umožňuje bez poplatku.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat na hotelovém vlastním hlídaném parkovišti zdarma.

Zajímavosti v okolí

Při procházkách a poznávání Plzně nezapomeňte navštívit Katedrálu sv. Bartoloměje, Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí. Děti jistě potěší ZOO, Dinopark nebo Techmania.

Základní cena zahrnuje

3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, vstup do fitness, možnost využití biliardu, šipek, Wi-Fi připojení, parkovné, ubytovací poplatek

Základní cena nezahrnuje

doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Victoria: Rekreační pobyt 3 noci ***
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Plzeň

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 729 499
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Hotel Victoria: Rekreační pobyt 3 noci
    Česko, Plzeňsko, Plzeňský kraj, Plzeň

Cena
3 420 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 729 499

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
3 420 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč