440 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Vila Gale Cerro Alagoa ****

Popis hotelu
Zábava

golf, nákupy, noční život, vodní sporty, ZOOMarine - pro milovníky vody a plavání, Aqualand...

Poloha

hotel se nachází v živém a kosmopolitním městečku Albufeira, hned vedle pláže Pescadores (Rybářská pláž), odkud stále ještě každý den vyplouvá flotila rybářských lodí na svou každodenní cestu za úlovkem.

Vybavení

v hotelu jsou 2 restaurace, 2 bary, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, vyhřívaný vnitřní bazén, vířivka, sauna, pára, fitness centrum, konferenční místnosti, garáže, obchod s novinami a tabákem, prádelna atd.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC a vysoušečem vlasů, telefon, televize, rádio, minibar, trezor, balkon

Pro děti

dětský bazén, hřiště

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve