Hotel Vila Nova

  Portugalsko, Azorské ostrovy, Ponta Delgada (São Miguel)

Vila Nova Hotel

    Portugalsko, Azorské ostrovy, Ponta Delgada (São Miguel), São Miguel
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Lokace: Vila Nova Hotel se nachází v centru města, nedaleko hlavního bulváru a je ideální základnou pro objevování města a ostrova São Miguel. Jen 5 minut odtud nalezneme vojenskou pevnost São Bras a náměstí São Francisco s konventem. V dosahu jsou i další památky a přístav (cca 10 min.).

Pláž: ve vzdálenosti cca 5 km od hotelu

Stravování

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze

Ubytování

102 klimatizované pokoje, pro rodiny možnost propojených pokojů na vyžádání. Pro „vždy připojeného“ cestovatele je k dispozici Wi-Fi ve všech pokojích zdarma. K vybavení patří vysoušeč vlasů, kabelová televize, telefon s přímou volbou a trezor

Vybavení

Zařízení hotelu: vstupní hala s recepcí, výtahy, dále restaurace, lobby bar, placené parkoviště a prádelna. K odpočinku lze využít venkovní bazén a sluneční terasu s lehátky. Ve všech společných prostorách hotelu je stejně jako v pokojích bezplatné Wi-Fi.

Aktivity a zábava: návštěva památek a dalších atrakcí ve městě, turistika, za poplatek si lze půjčit bicykl

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Vila Nova ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 664 293
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vila-nova-hotel-azorske-ostrovy-portugalsko-z1664293/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.