300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Villa D´este ***

Popis hotelu

Tradiční hotel s centrální přesto klidnou polohou.

Poloha

klidná, restaurace, bary a nákupní možnosti cca 500 m.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m. Vstup a lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel a vila disponují 85 pokoji. Společenská místnost/místnost s TV, bar/kavárna, restaurace, 2 výtahy. V hotelu Villa d´Este (cca 30 m) k dispozici bazén, vířivka, terasa s lehátky, americký bar, zastřešený dětský koutek.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, v hotelu Touring. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, chladničkou, klimatizací. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, v hotelu Touring. Stejné vybavení jako A1A, navíc balkon. Rodinné pokoje (A4A): čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, v hotelu Touring. Stejné vybavení jako A1A,pokoje jsou s patrovou postelí. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, v hotelu Villa d´Este. Stejné vybavení jako A1A. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, v hotelu Villa d´Este. Stejné vybavení jako A1A, navíc balkon.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu, s bufetem se saláty a předkrmy. Při objednání plné penze navíc obědy formou výběru z menu se salátovým bufetem. 1 x týdně slavnostní večeře (červenec a srpen).

Internet

WiFi v lobby.

Sport a jiné aktivity

půjčovna kol (dle dostupnosti).

Pro děti

dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Další výhody

nápoje k hlavním jídlům: víno, pivo, voda a nealkoholický nápoj.

Další informace

parkování: parkoviště před hotelem zdarma (omezený počet míst),
domácí zvíře: malé, cca 6 €/noc,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 25.6.-5.8. a 20.8.-3.9. denně/4 noci, 6.8.-19.8. denně/5 nocí,
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 5% při rezervaci do 15.4.2016 (nelze kombinovat s výhodnými termíny)Výhodné termíny: 7=6 při pobytu 13.5.-18.6. a 27.8.-18.9., 5=4/4=3 při pobytu 13.5.-18.6.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Friuli Venezia Giulia