Lighthouse Hotel Bodrum

  Turecko, Bodrum, Ortakent

2/5

Hotel Lighthouse

    Turecko, Bodrum
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Letovisko

Ortakent

Umístění

Kaskádovitě umístěný hotelový komplex pěti budov propojených podchodem se nachází ve svahu nad krásnou pláží Camel Beach, cca 1 km od centra letoviska Ortakent, cca 13 km od Bodrumu a cca 50 km od letiště. Vzhledem k poloze nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.

Pláž

Camel Beach, jedna z nejkrásnějších písčitých pláží v oblasti Bodrumu, se nachází přímo u hotelu; slunečníky a lehátka na hotelové části pláže s pozvolným vstupem do moře zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, hlavní restaurace, několik barů včetně baru na pláži a u bazénu, konferenční místnost, WiFi v lobby zdarma, 2 bazény, dětský bazén; slunečníky a lehátka zdarma, osušky za vratný depozit.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, minibarem (voda po příjezdu) a balkonem s výhledem na moře; za poplatek trezor.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení ve snack baru, odpolední kávu, čaj a zákusek, nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Rekreace

Stolní tenis, fitness, sauna, turecké lázně, miniklub (4-12 let), denní animační programy; za poplatek vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže, lázeňské procedury.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lighthouse Hotel Bodrum ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 415
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

2/ 5 3 recenzí

R září 2019 Hotel Lighthouse ****. Hotel odpovídá daleko nižší úrovni než jsou 4 *. Pokoje vybydlené, po celém areálu se vypouští do trávy hadicí odpadní kontaminova... celá recenze

Dana září 2019 Hotel Lighthouse Bodrum Turecko. Hotel max 2 *, 24 hodin se vypouští odpadní kontaminovaná voda do trávy v celém areálu. Tudíž je všude zápach. Hotel nemá veden... celá recenze

Anna a Jaroslava červenec 2019 Lighthouse. Špatné hygienické podmínky, strava stále stejná- málo masité stravy- ryby, moře paráda. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-lighthouse-bodrum-turecko-z1478415/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací