Hvězda Health Spa Hotel

Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Hotel Ensana Hvězda: Imunity restart 3 noci

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Ensana Hvězda

Hotel Ensana Hvězda**** je krásná historická budova v centru lázeňské části města. Přímo v hotelu je vývěr Balbínova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím. Lázeňský hotel Hvězda je v Mariánských Lázních oblíbenou a velmi žádanou destinací. Komplex tvoří ty nejkrásnější budovy ve městě, které byly postaveny v roce 1905, patří zde hotel Hvězda, Imperial a Neapol.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v hotelu Hvězda v pokojích typu Premium, Junior Suite, Suite a Suite de luxe. Bezbariérový pokoj na vyžádání. Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, TV, telefonem, Wi-Fi internetem, minibarem, rychlovarným setem na kávu a čaj, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. Pokoje Premium jsou orientované na jižní stranu s klimatizací. Jsou vhodné pro alergiky. Navíc mají také bidetovou sprchu, USB, žehlící set. Pokoje Premium s výhledem mají výhled na Goethovo náměstí. Další možnost ubytování je v pokojích Junior Suite (velké rohové pokoje) a Suite s odděleným obývacím pokojem a ložnicí, které mají ve výbavě také žehlící set a deštník.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici restaurace Franz Josef a restaurace Sissi, která ve stylovém prostředí nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a dietní menu. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, VITAL obědy servírované, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Hosté dále mohou využívat lobby bar, kavárnu Imperial, 2 letní terasy a atrium.

Sport a zábava

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší Aqua wellness centrum s největším hotelovým bazénem v Mariánských Lázních (18 x 8 m), 2 saunami, whirlpoolem, parní lázní, tepidariem a solnou jeskyní.

Svým hostům tento lázeňský hotel nabízí tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních léčivých zdrojů (minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, vodoléčba atd.). Léčebné oddělení a ordinace lékařů je přímo v hotelu. Za poplatek je možné využít kadeřnictví nebo kometické studio Beauty Comfort Zone.

Pořádají se také pravidelné hudební večery, přednášky, kulturní a animační programy, výlety a vycházky městem s průvodcem.

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat v garáži za poplatek do 4 nocí 320 Kč / den, od 5 nocí za 220 Kč / den.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu. 

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování v kategorii superior plus, 3x polopenze, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x oxygenoterapie, 2x inhalace, vstup do hotelového bazénu a fitness, Wi-Fi připojení, Ensana Marienbad karta výhod (slevy a výhody pro hotelové hosty)

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňský poplatek
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Ensana Hvězda: Imunity restart 3 noci ****
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 445 579
dnes 11–18 h

Nezávazná objednávka

Hotel Ensana Hvězda: Imunity restart 3 noci
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
7 560 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 445 579

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
0
7 560 Kč
1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
8 310 Kč