530 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Iberostar La Bocayna Village ****

Výhody
  • vkusně zařízené komfortní bungalovy s velkou privátní terasou
  • zaručí každému dovolenou plnou pohody a odpočinku
  • WiFi v celém hotelu zdarma
Popis hotelu

Vkusně zařízené komfortní bungalovy s velkou privátní terasou. Zaručí každému dovolenou plnou pohody a odpočinku. WiFi v celém hotelu zdarma.

Poloha

hotel leží v klidnější části zálivu 'Las Coloradas' (není vhodný ke koupání). Do centra městečka 'Playa Blanca' s nákupními a zábavními možnostmi je to cca 3km.

Pláž

jedna z nejkrásnější pláží na ostrově 'Playa Papagayo' je od hotelu vzdálena 1,5 km což je cca 20 min. chůze. Písečná pláž 'Playa Dorada' se nachází cca 2 km od hotelu.

Vybavení

rozlehlý komplex disponuje celkem 48 bungalovy, 24 hod. recepcí, knihovnou, restaurací a nočním barem. Ve venkovní části komplexu je hostům k dispozici sladkovodní bazén (dle sezony vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a odpočinkovými pohovkami. Slunečníky u bazénu zdarma. Osušky oproti kauci.

Ubytování

Deluxe bungalovy (A2B/A3B/A4B/B2B/B3B/B4B): disponují 2 ložnicemi, kuchyňkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, espresso kávovarem, toustovačem a odšťavňovačem. Dále obytnou částí s trezorem (použití oproti kauci), satelitní TV s hudebními kanály, hudebním vybavením jako je CD přehrávač, 2 koupelnami (z toho je jedna se sprchou a jedna s vanou), fénem a zařízenou terasou s lehátky. Superior bungalovy (A2C/A3C/A4C/B2C/B3C/B4C): navíc vybaveny židlemi a jídelním stolem, velká terasa s lehátky, barbecue grill, privátní jacuzzi a terasa s výhledem na moře. Jinak stejné vybavení jako A2B/B2B. Superior bungalovy STAR (R2A/R3A/R4A/P2A/P3A/P4A): stejné vybavení jako A2C/B3C.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Večeřy kuchařské show. Možnost pozdní snídaně v baru u bazénu. Hlavní chod večeře je servírovaný. Při rezervaci all inclusive navíc obědy formou menu (a-la-carte). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, snacky od 11.00 do 18.00 a do 15.00 do 18.00 h.

Sport/aktivity

zdarma: vířivka, fitness. Za poplatek: biliár, půjčovna kol, tenisové kurty v sousedním areálu.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: sauna. Za poplatek: kosmetické procedury a masáže.

Děti

hlídání dětí (na vyžádání/za poplatek), vyhřívaný dětský bazén.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Ušetřete

dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Lanzarote

Pro tento ostrov je typická zuhelnatělá krajina. V západní části ostrova se nachází národní park Timanfaya, v severní části se nachází lávové jeskyně Jameos del Aqua a jeskyně Cueva de los Verdes, která je se svými 6 km délky největší svého druhu na světě. Na jihu ostrova se rozléhá pláž Playa Blanca s nedalekým majákem.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Lanzarote