Popis

Popis hotelu Iberostar Playa De Muro Village *****

Výhody
  • prostorné a luxusní pokoje
  • WiFi v celém hotelu zdarma
  • skvělá lokalita v blízkosti pláže a promenády s obchůdky
Popis hotelu

Prostorné a luxusní pokoje. WiFi v celém hotelu zdarma. Skvělá lokalita v blízkosti pláže a promenády s obchůdky.

Poloha

přístav Alcudia a Ca'n Picafort cca 5 km. Restaurace a možnosti pro nakupování v docházkové vzdálenosti. Přírodní park S'Albufera cca 600 m.

Pláž

přímo na dlouhé písečné pláži s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení

hotelový komplex s několika jednopatrovými budovami nabízí celkem 190 pokojů. 3 bufetové restaurace, 2 a-la-carte restaurace, 5 barů, beach klub. Obchody v sousedním hotelu IBEROSTAR Playa de Muro. V zahradě 3 sladkovodní bazény. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci. Zařízení (vč. zábavy a volnočasových aktivit) sesterského hotelu IBEROSTAR Playa de Muro mohou být sdíleny.

Ubytování

Superior pokoje (A1A/A2A): klimatizace, mikrovlnná trouba, set na přípravu kávy a čaje, trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, vana s vestavěnou sprchou, WC, balkon nebo terasa.

Suite (A2D): oddělená ložnice a obývací část, výhled do zahrady, jinak jako A2A.

Rodinné suite (A2B/A3B): obývací pokoj/ložnice s 2 pohovkami, samostatná ložnice, jinak jako A2A.

Joker rodinné suite (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Rodinné suite premium (A2K/A3K): v klidnější lokalitě, jinak jako A2B.

Rodinné suite (A2F/A3F): 2 místnosti, výhled na bazén, jinak jako A2B.

Další typy pokojů dle rezervačního systému.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo a-la carte (v závislosti na obsazenosti hotelu). Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů nebo a-la carte (v závislosti na obsazenosti hotelu). Denně show cooking. Studené snacky 15.30-18.00 h. a 22.00-24.00 h. Místní a mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje 9.00-23.30 h. Denně doplňovaný minibar vodou, pivem a nealkoholickými nápoji.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, lukostřelba, fitness (v sesterském hotelu), pilates, tenisový kurt (od června, v sesterském hotelu), stolní tenis, aqua aerobic. Pozn. některé aktivity mohou probíhat i v sousedním hotelu. Pestrý zábavní program v resortu, večer živá hudba nebo profesionální show. Za poplatek: biliár (v sesterském hotelu), půjčovna kol v hotelu IBEROSTAR Playa de Muro.

Internet

premium WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: SPA Sensations v sousedním sesterském hotelu IBEROSTAR Playa de Muro - sauna, turecká lázeň, krytý sladkovodní bazén a vířivka. Za poplatek: masáže a procedury tamtéž.

Děti

dětské hřiště, samostatný dětský bazén, miniklub (4-7 let). Během letních prázdnin je otevřen maxiklub (8-12 let) a teenieklub (13-17 let). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

turistická taxa: v rozmezí cca 1 € - cca 4 €/den/osoba od 16 let. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Dětská sleva

Dětské ceny dle rezervačního systému.

Mallorca

Přírodní krása, příznivé podnebí i kulturní bohatství jsou neodmyslitelně spjaty s největším z Baleárských ostrovů, s Mallorcou. Mallorca je dovolenkový ráj pod sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce a po velkou část této doby je moře teplé a přívětivé, vane čistý vlahý vzduch. Mallorca jsou majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu po celé délce severozápadního pobřeží, svěže zelené lesy borovic, stejně jako úrodné roviny se sady mandloní, olivovníků a fíkovníků.

Kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících písčitých pláží posázených palmovými háji či strmých pobřežních úseků spadajících z úžasných výšek nabízí pobřeží Mallorky i nespočetné množství menších zátok sousedících jedna s druhou, oddělených skalisky nebo kamenitými ostrovy vybíhajícími do moře. Neboť moře Mallorky je průzračné, skaliska a útesy, se v něm odrážejí romanticky malebné a v samém nitru zátok se nacházejí malé písčité pláže, které splní i ty nejnáročnější představy a sny všech milovníků opalování a koupání.

Informace

časový posun: 0 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština, mluví se tu ale i tzv. „mallorqui“

doba letu: cca 2 hod. 20 min.

Rozmanitá nabídka letovisek: jih ostrova doporučujeme především vyznavačům aktivní dovolené v rušném letovisku, východ ostrova uspokojí rodiny s dětmi, ale i mladší klienty. Na severu můžete strávit dovolenou na krásných plážích a ve velmi kvalitních hotelech.

Mallorca je také ostrov stvořený k zábavě, sportu i k poznávání. K zábavě dospělých i dětí zvou vodní parky, delfinárium a další centra, zájemci o noční život si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, zábavních a nočních podniků či klubů. Milovníci sportu mají možnost využít rozsáhlé nabídky vodních sportů, cyklistiky – silniční i horské, tenisu, golfu – 13 golfových hřišť, nebo i jízdy na koni. Existuje mnoho možností, jak tento překrásný ostrov poznat, ať individuálně na kole nebo autem, či prostřednictvím organizovaných fakultativních výletů, ostrov však v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

Z místní kuchyně doporučujeme – gazpacho – studená polévka z rajčat, paprik, česneku, okurek a cibule. Teplá polévka sopas mallorquinas – silný a hustý vývar s masem, zelenina, bílý chléb. Tumbet – zeleninový guláš z lilků, rajčat, cibule, brambor. Najdete zde obrovský výběr mořských plodů a ryb, upravovaných především na grilu. Jako všude ve Španělsku i zde je všudypřítomný olivový olej, olivy, jamon serrano (sušená šunka), chorizo (klobása). Ochutnejte i mallorské víno.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Mallorca