Imperial Park Hotel

Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice

4/5

Imperial Park hotel

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Imperial Park hotel

Hotel Imperial se nachází v borovém háji v blízkosti oblázkové pláže cca 1 km od centra města Vodice. Je ideálním místem pro strávení rodinné i romantické dovolené. Moderně zařízené pokoje jsou pro 2-6 osob, mají balkon na mořskou stranu nebo do parku, SAT/TV, klimatizaci, WI-FI, minibar, trezor.

Hostům je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, TV místnost, snack bar, terasa v blízkosti moře, krytý bazén, nový venkovní bazén (dle počasí od 15.6.-15.9.). Hotel nabízí bohatý zábavní program, animace pro děti i dospělé v hlavní sezoně, k dispozici fitness, tenisové kurty, možnost výletů do blízkých národních parků (NP Krka, NP Kornati). Parkování u hotelu za poplatek.

Destinace

Známé turistické letovisko rozprostírající se v malebné zátoce, leží přibližně 15 km severně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a přitom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce - to je Vodice. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž tržiště s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisku rovněž nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, ani sportovní a společenské vyžití.

Základní cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze - švédský stůl
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • závěrečný úklid
 • klimatizace
 • WI-FI

Základní cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
 • parkovné: 30.4.-25.6. a 10.9.-8.10. = 3 EUR/den, 25.6.-10.9. = 6 EUR/den
 • dětská postýlka (na vyžádání) 6 EUR/den - platí se na místě v recepci
 • DÍTĚ DO 3 LET - BEZ LŮŽKA ZDARMA.
 • Dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • 1/4 (2/2) FAMILY pokoje jsou 2 propojené pokoje = Family pokoj je možný i pro 4 dospělé osoby (4 plné ceny).
 • 1/4+2 SUITE jsou 2 pokoje s 1 přistýlkou = minimální obsazenost 4 dosp. osoby (4 plné ceny), max. obsazenost 4 dosp. osoby + 2 děti do 12 let (5., 6. lůžko).
 • AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 4.6. a od 24.9. !!! Sleva se nesčítá s časovou slevou.
 • !!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2022 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.
 • Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: 101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o., IČ 61682039.
Název hotelu dle pořadatele: Imperial Park hotel
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Vodice

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Imperial Park Hotel
Typ pláže: betonová plata, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 110 852
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 6 recenzí


Vendula Kovářová září 2018
Villa Anna, Vodice. Naprostá spokojenost s umístěním, čostovou, vybaveností, jídlem i personálem. ... celá recenze


Tanny září 2018
Dovolená pro nenáročné. Člověk za málo peněz nemůže očekávat hodně muziky. Ubytování bylo jednodušší, úklid nebyl dokonalý (to samé platí o okolí hotelu... celá recenze


Veronika srpen 2018
Hotel Imperial - vila Ana. Ubytování velké zklamání, jídlo na jedničku. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Imperial Park hotel
  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Šibenik, Vodice

Cena
19 105 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 110 852

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
19 105 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
245 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
880 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
660 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč