Invisa Ereso Hotel

  Španělsko, Ibiza, Es Canar

Invisa Ereso

    Španělsko, Baleárské ostrovy, Ibiza, Es Canar
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody nabídky
  • all inclusive pro bezstarostnou dovolenou
  • tematické večeře a show cooking
  • bohatá nabídka aktivit pro děti
Letovisko

Es Cana

Umístění

Hotel se nachází cca 200 m od pláže, nejbližší supermarket, restaurace, bary a autobusová zastávka jsou vzdáleny cca 100 m, Hippy market cca 1,2 km, letiště cca 26 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře Es Cana se nachází cca 200 m od hotelu. Další písčité pláže Cala Martina a Cala Nova jsou vzdáleny cca 2 km. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici k pronájmu za poplatek.

Hotel

Šestipodlažní hotel prošel v roce 2018 rekonstrukcí. Svým hostům nabízí recepci, lobby s barem, 3 výtahy, směnárnu, restauraci, dva bary, WiFi, parkoviště, 3 venkovní bazény, samostatný dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Pokoj typu Double/Twin pool view nabízí dvě lůžka, koupelnu vybavenou sprchou a fénem, TV, rychlovarnou konvici, balkon nebo terasu s výhledem na bazén.
Pro rodiny s dětmi možnost pokoje Double/Twin Premium (2+1 nebo 2+2), který navíc nabízí rozkládací pohovku.
K dispozici pokoj Double Superior Sea View se stejným vybavením, s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive obsahuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Voda, nealkoholické a alkoholické nápoje, pivo, víno, čaj a káva jsou podávány v časech stanovených hotelem. Během dne lehký snack a zmrzlina v baru.

Rekreace

Za poplatek: tenis, biliár.
Zdarma: šipky, stolní tenis, fotbal, volejbal a aerobic, animační program pro děti a dospělé, miniklub, dětské hřiště nedaleko hotelu.

Informace

Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Invisa Ereso Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 377
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-invisa-ereso-balearske-ostrovy-spanelsko-z2326377/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.